Sayfa 558/1004 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 4,457 - 4,464 arası.

Konu: Viop - XXX

1. bunda bi işler dönebilir özellikle takasını incelemenizi tavsiye ederim....

2.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    bunda bi işler dönebilir özellikle takasını incelemenizi tavsiye ederim....

Bunda geçen senelerde galip vardı bedelli ile çarpıldı burda galip.

3. Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

Ahanda tam zamanları, hazır malûm da ekranları i$gal ederken.. )

5.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    SPK bu duruma sessiz kalıyor ise emir büyük yerden demektir. Bu en açık tabiri ile soygundur, burası da borsa değildir.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    SPK bu hisseleri brüt takasa alıyor, sadece paran kadar alabiliyosun, kredili işlem yok, gün içi aldığını satamıyorsun, day trade yok, işlem tahtası sürekli müzayede değil tek fiyat işlem görüyor.. SPK daha ne yapsın ?? tahtayı mı kapatsın fiyat çok yükseldi diye ?

spekülasyon sadece borsaların değil, kapitalizmin ruhudur.. mesela bir teknoloji mağaza zincirini GME bir haftada 20 dolardan 160 dolara yükseldi, opsiyonlar ve açıkçı sıkıştırmayla.. opsiynları alarak kazananlar küçük yatırımcı, zarar eden açıkçılar ise profesyonel hedge fonlar.. dün newyork borsasının en çok hacim gören kağıdı oldu (tesla'yı bile geçti)

erişemediği üzüme koruk demek bizim insanımızın temel özeliklerinden biri, (ben dahil) eski borsacıların tamamı geçen nisan'dan beri çöp hisselerdeki spekülasyonun fena halde patlayacağını iddia ederek, bu hisselere para yatıran yeni gelen ky büyük zarar edecek dedi durdu, tam tersine çöpler 2-3 kat daha yükseldi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,587
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    KUYUMCU musun?

her mesajda gram altın muhabbeti.

yorum ve açıklamaların da benziyor.

ONS 1500 ALTINA SARKMADAN tek gram almam..

o kedi buraya gelecek

550-30 den alan memur,öğretmen,doktor vs. arkadaşlarıma sıkıntılı günler yaşatmadan çıkmaz.

belki dolar bir iyilik yapar..dolar 8-8.10 olursa(3 ay içinde), gramda 470 olur.

ama sonra dolar/tl ve ons/dolar el ele düşüş...

işte o zamanki hareket kanımca KATMERLİ OLACAK

İSRAİLDE 138.000 kişi aşı olmuş.sadece 28 kişi hastalanmış..oda semptomlar yüzeyselmiş. ve ateş 38.5 üzerine çıkmamış..

aşı işe yarıyor..

altıncılar ve galericiler düşünsün..
    bunu öne alalım..diğerini sileyim....AŞI işi güzelmiş..(aşı ile ilgili tek istatistik İSRAİLDEN GELDİ)
    Az ciddiyet, Çok geyik...

7. 1575 Seviyesindeki yeni hedef bizlere kucağını açmış, şefkatle bekliyor.

8.  Alıntı Originally Posted by mertus Yazıyı Oku
    Sayın Mykskstar,

Hangi periyodda bakıyorsunuz? Günlükte uzun zamandır 1860 $ +- 100 $ bandında stabil altın fiyatları.
    Ben Türküm.. Gram altın olarak bakıyorum..günlük ve haftalık bakıyorum.. Hiç bi para birimi ve borsa onstan bağımsız hareket edemez şu anda

Sayfa 558/1004 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •