Sayfa 555/1004 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 4,433 - 4,440 arası.

Konu: Viop - XXX

1.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Gelişigüzel seçilmiş bazı senetler.
    B.kunda boncuk buldular herhalde.
    Kumarhanenin ismi borsa olmuş.
    Hayaldi gerçek oldu.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Önceki gün ben de SONME grafiğini gördüm amanın demiştim, daha fecaat olanlar varmıs

2. Sn jas sanırım ticari zararlarını bu şekil hisseleri şişirip normal faaliyetlerine dönünce ky ye mal yıkarak karşılamaları için bi yerden yol verilmiş gözüküyor.. Dün hesap açtırmaya gittiğim bi aracı kurumda ciddi ciddi 2 dea al satlara yetişemiyo du bu hisselerin de adını duydum..

çer çöp hisseler konusu evet üzücü bir realite şu anda.. ama yine de temelden vazgeçmemek lazım.. şu anda ciddi bir meblağ ile borsa alımı yapıyor olsaydım kchol, isbank, eregl hisselerini ve bunların bazı iştiraklerini toplar kasaya koyar patron gibi yaşardım..bu şirketler ülkeden daha iyi yönetiliyor orası bir gerçek.. yani şöyle 100 milyon tl ile bu hisseleri alsan aslında bir nevi patron oluyorsun demektir.. artık yelkencilik, tenis, dunya seyahatleri, kulüp üyelikleri, prestijli bir sitede dubleks filan farklı bir kulvarda olursun artık. hatta X hissesinin %5 'i bende diye kap'a bildiri gönderdik mi işlem tamam demektir.. ayrıca yönetim kurulu üyelikleri filan..hayali güzel.
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Sn jas sanırım ticari zararlarını bu şekil hisseleri şişirip normal faaliyetlerine dönünce ky ye mal yıkarak karşılamaları için bi yerden yol verilmiş gözüküyor.. Dün hesap açtırmaya gittiğim bi aracı kurumda ciddi ciddi 2 dea al satlara yetişemiyo du bu hisselerin de adını duydum..
    SPK bu duruma sessiz kalıyor ise emir büyük yerden demektir. Bu en açık tabiri ile soygundur, burası da borsa değildir.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    SPK bu duruma sessiz kalıyor ise emir büyük yerden demektir. Bu en açık tabiri ile soygundur, burası da borsa değildir.

Ben şirketlere bi şey söylemek istemiyorum.. Bir insan kalkıp bu fiyatlardan bu hisseleri alıyosa gözünü para hırsı bürümüştür. Bu ne acemilikle ne başka bi şeyle izah edilemez

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    çer çöp hisseler konusu evet üzücü bir realite şu anda.. ama yine de temelden vazgeçmemek lazım.. şu anda ciddi bir meblağ ile borsa alımı yapıyor olsaydım kchol, isbank, eregl hisselerini ve bazı iştiraklerini toplar kasaya koyar patron gibi yaşardım..bu şirketler ülkeden daha iyi yönetiliyor orası bir gerçek.. yani şöyle 100 milyon tl ile bu hisseleri alsan aslında bir nevi patron oluyorsun demektir.. artık yelkencilik, tenis, dunya seyahatleri, kulüp üyelikleri, dubleks prestijli bir sitede filan farklı bir kulvarda olursun artık. hatta X hissesinin %5 'i bende diye kap'a bildiri gönderdik mi işlem tamam demektir.. ayrıca yönetim kurulu üyelikleri filan..hayali güzel.
    Keşke olay bu kadar basit olsa. Ülkenin borsasından yabancı çekilmiş, 3-5 hırsıza alenen izin verilmiş, ortam kumarhaneye dönmüş. Arkadaşın dediği gibi birilerine, "kayıplarınızı buradan karşılayın" izni verilmiş.
    Sonra da neden hala yabancı, u30 hissesi satıyor diye soruluyor. Borsanın kumarhaneye dönmesini ve buna yol verenleri sorgulamayanlar bunu sorguluyor. Sonra da iç-dış mihraklar saçmalığını yazıp duruyorlar.

7. Kim alsın ya, kaat topludur ondan dolayı gidiyor, sen ben alırsak düşer

16.96 Since 27 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Ben şirketlere bi şey söylemek istemiyorum.. Bir insan kalkıp bu fiyatlardan bu hisseleri alıyosa gözünü para hırsı bürümüştür. Bu ne acemilikle ne başka bi şeyle izah edilemez
    Evet para hırsından başka birşey değil,konu komşudan duyuyorlar
    anlatanda abartıyordur haliyle,daha önce de demiştim finansla ekonomiyle
    uğraşanlar bile şirket kimin nesidir temeli tekniiği nedir demeden gözü kapalı
    dalıyor hele bi % 10 kazansın bundan sonraki her söylemlerine inanıp atlıyorlar,
    yavaş yavaş önemli zararlar yazmaya başlayanlar çoğaldı artık bekleyeceğiz
    diyorlar da yazık..
    Yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 555/1004 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •