Sayfa 98/1004 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 777 - 784 arası.

Konu: Viop - XXX

1.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    akba sistemin ne diyor diye sordum.
    saatlik sat verdi,
    sen de şort basmak için pusuda mı bekliyorsun yoksa?
    pala ürkmez, ceton geldikçe yukarı götürür meraklanma. asdas.
    Bugün çuvala yine 13bin jeton doldurmuş,bunların akıbetine göre durum değerlendirmesi yapar diye düşünüyorum.
    Ayrıca
    eskiden hergün para dağıtıyorlardı burda ama artık pala cimrileşecek, para dağıtmayacak diye düşünüyorum.
    o yüzden bir süre elinizi belli etmeyin
    robota bağladık sistemi diye geçiştirmek lazım. niye dersen
    kasa eksi olması lazımken artı olmuş. büyük bir oyun dönüyor yine

16.96 Since 27 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    niye dersen
    Ben anlamadim?
    Sonsuza kadar mutlu yaşadılar..

dün kasa 8800 kontrat azaldı,marjın call a dayanamayan shortçu ky poz kapattı,bugun kasa bayagı artmış,nasıl olsa teper diyen ky mallandı,düştükçe verdiler malı,çünki global çete iş başındaydı,bugun sanayiler ve thy,kozal gibiler iyi durdular bankaları öncelikle verdiler,sırada çok primli olanlar var,dün selçuk dedi zaten ky 3 katı kredi kullanmış,40 bin puan yükselen borsada yabancı payı çok az arttı diye anlayan anladı zaten dün

Yani dün pozisyon kapatilmis bugun yeniden mi acilmis? Biraz karisik bir is sanirim.
    Şu gunsonu raporunu okumayi da becerebilsem iyi iz surucem

Iyi tatiller herkese
    Sonsuza kadar mutlu yaşadılar..

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    ...............

Eğer py bana feyk atmıyor ve tüm incelediğim grafikleri yanlış incelemiyorsam,

1) Vadelide 1626 ya doğru gidiyor olabiliriz
    2) U30 da 1706 ile son tepeyi yapmış olabiliriz.
    3) Vadelide 130-140 arasını hedeflemiş olabiliriz. (Vadelide 1626 civarından U30 da 1670-1680 e son bir atak sonrası)

Yazdıklarım poz icabı değildir.
    ........
    Şeklinde yazmıştım sabah saatlerinde. Sonrasında satış yedik. Akşam bu saatlere kadar grafikleri inceledim. Özetle gördüğüm şu: Sn oyunagelenadam'ın çok emek harcanmış grafiklerinde açıkça yazılmamış olsa da U100 de 1700 beklentisi sezinledim, ya da bana öyle geldi. Diğer bazı analizlerde de U100 tepe hedefi 1900 a gidebiliyor.

Belki çok erken bir karar olarak düşünülebilir (ve bu yüzden ileride çok eleştirilebilirim) ama ne düşündüğümü tam olarak yazmadan edemedim. Umarım yanılmamış olurum. Göstergeler böyle düşünmemi sağlıyor. Grafik yayınlamadan tek cümle ile yazacağım.

Rallinin bittiğini, yeni bir tepe oluşmayacağını ve çok ciddi bir realizasyonun başladığını düşünüyorum.

6. Emeğinize sağlık hocam..yeni tepeden ziyade ben tuzağa göstermek istedim sasayi da ondan attım..
    Ama öncelikle 4h dahil üst periyotlar için bir bar daha görmek gerektiğini yazdım..
    Alt periyotta sıkıntı yok zaten..
    Evet boğa tuzağı olursa 1700 1900 hedef ama asıl grafikte gösterdiğim 1230 kırılmı sonrası nasıl buraya kadar gelebildigi..
    Ve dikkat ederseniz yam anlamıyla formasyon hedeflerine varamasa da bantlara yakın zirveye gelmiş..
    Bemde düzeltme bacağının ilk harfinin boğa tuzağı oazsa 1440 lara kadar yapacağını düşünüyorum..
    Boğa tuzağından şahsım adına korkuyorum..
    Ne mal aldırır ne de poz bırakır..
    Malûm aps durumları da orta da iken..
    Net dönüşü günlükte bir bar görmeden kesin anlamda konuşmak istemiyorum..
     Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Şeklinde yazmıştım sabah saatlerinde. Sonrasında satış yedik. Akşam bu saatlere kadar grafikleri inceledim. Özetle gördüğüm şu: Sn oyunagelenadam'ın çok emek harcanmış grafiklerinde açıkça yazılmamış olsa da U100 de 1700 beklentisi sezinledim, ya da bana öyle geldi. Diğer bazı analizlerde de U100 tepe hedefi 1900 a gidebiliyor.

Belki çok erken bir karar olarak düşünülebilir (ve bu yüzden ileride çok eleştirilebilirim) ama ne düşündüğümü tam olarak yazmadan edemedim. Umarım yanılmamış olurum. Göstergeler böyle düşünmemi sağlıyor. Grafik yayınlamadan tek cümle ile yazacağım.

Rallinin bittiğini, yeni bir tepe oluşmayacağını ve çok ciddi bir realizasyonun başladığını düşünüyorum.
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bugün çuvala yine 13bin jeton doldurmuş,bunların akıbetine göre durum değerlendirmesi yapar diye düşünüyorum.
    Ayrıca
    eskiden hergün para dağıtıyorlardı burda ama artık pala cimrileşecek, para dağıtmayacak diye düşünüyorum.
    o yüzden bir süre elinizi belli etmeyin
    robota bağladık sistemi diye geçiştirmek lazım. niye dersen
    tamam anlaşıldı.
    ben kendi mekanımda çalı dibi yapacam.
    gave içmeye beklerin.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Zamansallik Ocak sonu Şubat başı daha once de demiştim..herkese iyi geceler

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 98/1004 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •