Sayfa 171/1004 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271671 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: Viop - XXX

1. Hatırlar mısınız 120 dk de xu30 grafiği atıp bana bu kanal içinde destek bulup bulamayacağını yazın demiştim.. işte orada destek bulmuş peki bunu bildik mi hayır..burda neyi kast etik..
    Yön değişmesi için tek başına bir periyotta maalesef yeterli değil ..uzun uzun barlar olsa da bu ustekilere yansımadı..
    Geçen hafta da b*k gibi yerde kapattı demiştik..
    Gene aynısı aslında..
     Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    nasil short acacan acmak icin mangal gibi yurek bol sifirli hesap hesabi besleyen para girisi olmali bugun gorduk ortada bisi yokken nerdeyse endekside tavan kapatacakti az daha zaman olsa...bunlari gorupte short ac bilgs basindan kalk rahat gez dolas wc bile gitmene musade etmiyor adamlar..
    borsadaki grup her kimse her sey tekelinde kimsede bisi demiyor
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

bu endeksin ve hisselerin ac kapa tuşu var alana satana gore degilde ordan gelen fiyatlara gore hareket ediyor gibi izlenim oluştu bende hisseye bakıyon alan fazla duşuyo bakıyon satan cok hisse yukarı gidiyor para giriş cıkış işide hikaye cok degişik heraketler var..herkes terste kalıyor belli bi grup hiç terste kalmıyo kim alırsa alsın kimde satarsa satsın fiyat istedikleri gibi oluyo.

ben kanaldan manaldan anlamam o işleri bırakalı cok oldu kendimin geliştirdigi sistem ve indikatorlere göre durumu degerlendiririm.

sistem 1h satta yalnız bende satacak hal yok sabahı görmeden akşam seansları aldatıcı olabiliyor

4. Bu forumda,
    en ağır kayıpların veya ters düşmelerin hatta madara olmaların akşamında dahi
    "boğa tuzağı, kedi sıçraması, yarın olasılık eşit" laflarına getirme başarısına hayranım.
    Yarın da temiz net bir %2 daha var.
    Faiz toplantısı evveli formülümüz neydi: "Alıyorsa satarız, satıyorsa alırız"
    Bugün 22.500 "diğer" short açan da aynı "BÜYÜK EL"
    Yarın da aynı miktara yakın ilave eder.

Ama hepsi bir yana...
    Fiyat herşeydir,
    fikir hiçbirşey
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5. en baba direnç daha doğrusu sistem hedefi 1725.!!ama önce 1718 45 dakika kalıcılık.!!
    bu 15 dk de.!!
    15 dk de işleme göre 1163 seviyesinde long açılmalı idi BENİM YEMEDİ.!!

doğruya doğu peki sistem 1 saat de ne der.!!
    1710 üstünde kalamadıkça yeni trendi doğrulamam der.!!
    1710 trendi üstünde saatlik kapanışlarda 1725 hedef olmaz yeni saatlik trend başlamış olur.!!
    burda sisteme göre ne aranır malum soğutulan sistemim sıcağı gitmiş sistemim ile kısalarda düşen destek iz süreni aranır.!!!

peki bu şartlar tamamlanmaz eski zirve üstüne 1725 atamadık diyelim ne olur..
    120 de sistem derki sadece OCAK ayını gösterdiğim grafikte gerisini unutunnuz der bu da nedir 1680 aylık açılış değeri
    yani bu ne demek anlamak istemeyenlere israr ile anlatayım endeks 120 DAKİKA üstünde düşüş trendine girmediği için iz süren destek olarak görürüm ve malumunuz 1680 aylık açılış dememe rağmen sistem de 1493 de ralli başlangıcı olduğu için baba al sinayali de ilk 240 dakika da geldiği için BAŞKAN SEN HELE 1710 üstü iz süren üzerinde kapanışları gör der.!!
    yani sistem 120 de sinyaller açarsak 1493 de al diyen sistemim hala sat vermemiş neden bir bar eksik kalmış kırmızı da cidden bu yüzden.!!
    1665 altında 120 ye göre bir kapanış daha yapsa sistem sat verecekmiş.!!
    özetle yüksek periyotlara yansımayan emareler de madem viop yapılıyor bu periyotlar muhatap alınmalı.!!

6.  Alıntı Originally Posted by fuzzy_logic Yazıyı Oku
    Bu forumda,
    en ağır kayıpların veya ters düşmelerin hatta madara olmaların akşamında dahi
    "boğa tuzağı, kedi sıçraması, yarın olasılık eşit" laflarına getirme başarısına hayranım.
    Yarın da temiz net bir %2 daha var.
    Faiz toplantısı evveli formülümüz neydi: "Alıyorsa satarız, satıyorsa alırız"
    Bugün 22.500 "diğer" short açan da aynı "BÜYÜK EL"
    Yarın da aynı miktara yakın ilave eder.

Ama hepsi bir yana...
    Fiyat herşeydir,
    fikir hiçbirşey
    aynen öyle hocam.!!
    fiyat herşeydir..ve o son bar o gün ne yaşandı ise herşeyi söyler.!!

Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Haklısınız.. Bilseydim 140 binlerde hisse alımını kesmezdim.. 7 8 lirada Ereğli nin yüzüne bakmayanlar, 2 lira iken Karademir almayanlar bugün 6 lirada Karademir düşmez diyor.. Bi borsaya bu gözle bakmayı öğrenemedik.. Çok haklısınız nasd** la ne alaka. Siz bilmeye devam edin
    Krdmd 2 tl iken pahalı idi 5 tl iken ucuz.

SM-G970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

haftalıkta benim geliştirdigim indikatore göre düşmeli gecmişte hiç yanılmamış bu hafta duşermi yaşayıp görelim.haftaya cok hızlı bi başlangıc yaptı pala far tutulmuş tavşan gibi kaldık poz ya yarı yolsa kaldı veya zararla kapandı

günlukteki durumda bu

Sayfa 171/1004 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •