Sayfa 632/1004 İlkİlk ... 132532582622630631632633634642682732 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 5,049 - 5,056 arası.

Konu: Viop - XXX

1. Herkesin 2 gözlerinden öpüyorum,, sizlerle şimdilik vedalaşıyorum.
    Blok tıme now...!!

dususun bana gore tek aciklamasi vadeli hisselerde gordugum hsbc ve tacirlerin short pozizyonlari bi kismini bugun kapatmislar yarinda kalani kapatirlar duser yatay gider yukselir artik ne bulurlarsa..cete gibi bunlar spot piyasada garanti yapi meri is vadeli hisse tarafta hsbc tacirler onb hem buyuk hirsizlar hemde cok profesyoneller aylardir ayni durum devam ediyor...herkimse bunlar artik ve bunlar oldugu surece yabanci adim falan atmaz bunlarla bas edilmez kuyruklari dara geldimi imkb baskanligi spk takasbamk devreye giriyor kurtariyo..bu cambazlarla ayni ipte oynamak buyuk marifet ister

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kim başlattıysa başlatsın fark etmez kimsenin kimseden ekstre isteme hakkı yok , sürekli aynı kişilerle ilgili şikayet geliyor , tartışmadan , birbirine laf sokmadan yazışmak zor olmasa gerek , neyi paylasamiyoruz anlamıyorum .
    Ben de BU KONUYA vurgu yaptım zaten ..
    Hayat hoş gerisi boş

4. hepimiz az buçuk dalga hareketine takılıp para kazanma derdindeyiz, çoğunuz benden daha tecrübelisinizdir, ama şunu da yazayım, XU030 için 50 HO ortalamayı dikkate almakta fayda var, şuan 50 günlüğe aşırı yakın durumda, orayı kırarsa 1480-1500'e kadar tutulmaz bu melet, bugün olanlara hepimiz şahidiz, long açanlar ya da açacak olanlar dikkat etmenizde fayda var

5.  Alıntı Originally Posted by Kostak Yazıyı Oku
    KARMA ekonomi ve STRATEJİK alan deyince!?

Gerektiğinde devlet borsada halka açık şirketlerede müdahale edebilmeli/ki ediyor.
    Nasıl ediyor?
    Biraz uçuk kaçık yazacağım. Bu benim yorumum. Dikkate almayın.!!

Zaten çöp dediğiniz halka açık şirketler spek/patronlar tarafından uzun yıllarca toplanmış,fiyatı bin kat artsa ne olur?(TUZU mu KURUr)
    Borsaya giren yeni ky.milyonlarca kişi deniyor,bence büyük kısmı naylon.(ABD de bile seçimlerde ölüler oy kullanıyor)
    Bu çöp hisselerin fiyatını yükseltip KGF gereği bankalardan kredi alabilirmiyim?(önemli olan burası-zurnanın ZIRT dediği yer)
    Peki krediyi kim verecek?Bankalar mı verecek.?
    Bu han garip yatağı .... eeeeeeeeee özetle anlatabildik mi..... hikayeyi.?

https://www.youtube.com/watch?v=puxC...netdm%C3%BCzik
     Alıntı Originally Posted by Kostak Yazıyı Oku
    KGF NEDİR?

KGF, teminat yetersizliği nedeniyle kredi alamayan KOBİ lere ve KOBİ dışı işletmelere kefil olur. KGF, KOBİ lerin ve KOBİ dışı işletmelerin finansmana erişimine destek olur.

http://www.kgf.com.tr/index.php/tr/2...obi-destekleri
     Alıntı Originally Posted by Kostak Yazıyı Oku
    Herkesin 2 gözlerinden öpüyorum,, sizlerle şimdilik vedalaşıyorum.
    Blok tıme now...!!
    Blok yemeden önce son hatırlatmam..

Yukarıda yazdıklarımı araştırın,bankalara çok dikkat edin....
    Ben real piyasalarda iş yapıyorum çoğunuz real piyaslarda olanların sanırım farkında değil...!

ytd

6.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Ben de BU KONUYA vurgu yaptım zaten ..
    CR7 de üzmeyin,,,disiplin ediyor burayı ki beni etti....

7.  Alıntı Originally Posted by Kostak Yazıyı Oku
    Bu başlığı şu anda 157 kişi okumaktadır. (50 üye ve 107 ziyaretçi)

Kostak, $CAHO$, *Bozkurt, ahfado, amadeus, Anatolia, Antiseptik, avcı, ayhan53, bedo, cokısacı, ConSenSus SenSor, delix, Der Lehrer, Desperado, Doctor20, Dolares, Feridun_Bitir, Hakancn, halis, ikilem, imtiyaz, JAS, kadirz_m, katırcı_bedri, keremalkm, KIZILDAG, KNUCK, Lambent, LeoTR, makengineer, Master_Kamaji, medyom11, mertus, mühendisyatırımcı, Mykskstar, naayi, ozzy, Platones, rosense, spectrum, tiko, TOKATYILDIZI470, tribal, TÜRKOĞLU, value, Verge, wadecan, watcher46, Yatirmci
    patron sen naptın nuhları sattınmı.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

8. ConSenSus SenSor iyi 1 VİOP çu,onuda fazla üzmeyin.
    sn Cons biraz daha şifresiz yazsa çok faydalı 1 kişilik,kendisine saygı duyuyorum,VİOP u sayesinde başarmaya çalışıyorum.(şifreleri çözmek zor oluyor ama olsun)

ytd

Sayfa 632/1004 İlkİlk ... 132532582622630631632633634642682732 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •