Sayfa 26/1004 İlkİlk ... 1624252627283676126526 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 201 - 208 arası.

Konu: Viop - XXX

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Çalışmaya çalışıyorum da olmuyor, nerden bulaştırdın yauu, ne güzel tarzanca iyiydi, garancayı sökemiycez sanırım.
    O değilde koç abinin kulakları cınlasın, garanı 10.60 dan bi şortladı, o gün bu gündür tahtaya gelen dayak yiyor, bugün bizde nasiplendik
    grafik üzerinden evet bir yere varılmaz bunu bende biliyorum. sen en iyi yine tarzanca devam et. hem sen viop oynamıyomusun? garan la ne işin var
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

2. slm beyler eskilerden kimler kalmıs
    ,kimilerine göre 13 .ay ocak ve ocak ayının 13 ün de gördüğümüz yer yuzde 60 dususun habercisi olabilirmi dersiniz
    Ķisisel goruslerimdir. Kesinlikle .yatirim tavsiyesi degildir.

3.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    grafik üzerinden evet bir yere varılmaz bunu bende biliyorum. sen en iyi yine tarzanca devam et. hem sen viop oynamıyomusun? garan la ne işin var
    Sen dediya bugün tarzancayı boşver garanca öğren diye,
    günboyu terledikçe, unuttun heralde
    bende bi baktım, iki cizdim, orasını burasını gurcaladım. tamam dedim bu burdan depebilü diye deneme maksatlı şeyttiydim, şimdi girdim çıkamıyon
    100 lot 100 lot malı banamı kitliyorlar nedir bu işin aslı asdarı bi bakıversen grafikisine desteği kösteği neresi

16.96 Since 27 Aralık 2023

4.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    spot 81 işlem görürken vadelisini 78 den almak ava gitmek olmmuyor mu?
    ben ne gördüysem onu yazdım.

yanlış yapılan kurum ve vadeli işlemler hepsi incelenmiştir merak etme.
    başka kurumdan yüklü poz varmı ters bacak diye o da incelenmiştir.
    bizim aklımıza gelen denetleyicilerin aklına gelmiyor mu?

borsa yatırım yapıyorsan tamam
    ama günde 10 kere hatta hergün 1 kere bile işlem yapıyorsan KUMAR (bence)

benim canım yandı tamam ama böyle şeyden değil. piyasa yapıcının kotasyon yazıp kapanma şansı vermemesinden.
    çok başka şeyler.

pgsus tavan kitlese vadeliside sonradan tavan olsa vadeliyi 78 den alan AVI vurmuş olacaktı.
    Ne dersen de bugün PGSUS ta yapılanlar o.ç.luğudur.

Spotu iptal ettiysen vadeliye iptal etmen gerekir. Belki ben şorttum poz kapattım. Belki longtum spotta ters yaptım. Nerden bileceksin. Eğer dayanak varlığı iptal ediyorsan vadeliyi de iptal etmen gerekirdi.
    Pay vadelisi olan şirketlerde dayanak varlığın iptal edilmesi yanlış.

Bugün PGSUS vadeliyi 300 tl karla kapattım. Belki 1000 olacaktı ama nasip.
    Yanlış işler. Her tarafı aradım ama iptal ettiremedim maalesef.
    Kodaman olmak gerekiyor iptal ettirmek için. Parasını aldığım kişiler inşallah bu iptal ettiren kişilerinkidir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

Sen dediya bugün tarzancayı boşver garanca öğren diye,
    günboyu terledikçe, unuttun heralde
    bende bi baktım, iki cizdim, orasını burasını gurcaladım. tamam dedim bu burdan depebilü diye deneme maksatlı şeyttiydim, şimdi girdim çıkamıyon
    100 lot 100 lot malı banamı kitliyorlar nedir bu işin aslı asdarı bi bakıversen grafikisine desteği kösteği neresi
    ciddimisin bilmiyorum ama açılış çok önemli. çünkü yukardan aşağı gelmesi aşağıdan yukarı yürümesi çok farklı olur. evet bayağı terlettiler gerçekten söylüyorum. ama bile biler lades oldu halbuki iki gündür kafa kağıtlar zayıf nasıl gidecek yukarı bu endeks diyende benim. böyle bir akıllıyım işte yaa... ellere verir talkın ı oldu gerisi olmadı
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

6. Yerleşiklerin döviz mevduatı bugün yeni rekor yabmış 235milyar dollara çıktığı söyleniyor... abka abi ne kadar çok aldıysan artık

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,587
    Yerleşiklerin döviz mevduatı bugün yeni rekor yabmış 235milyar dollara çıktığı söyleniyor... abka abi ne kadar çok aldıysan artık
    daha dur. 7.30 un altına gelsin 2 kilo daha alacağım.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

8.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    daha dur. 7.30 un altına gelsin 2 kilo daha alacağım.
    Napıyon abi garanları satıp dollara mı çeviriyon gerçi sen hisselerini daha önce sattığını yazmıştın diye hatırlıyorum

Sayfa 26/1004 İlkİlk ... 1624252627283676126526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •