Sayfa 521/1004 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 4,161 - 4,168 arası.

Konu: Viop - XXX

1. Çoklu alntı yapmayı beceremedim. Bu yazıyı onsun kesin yükselmesi gerektiğini düşünen arkadaşlara ithafen yazdım.

2009 krizinde de dehşet para basılmıştı. Buna rağmen 2012-2016 arası ons düştü. Bu süre zarfında dow düşmedi aksine yukarı gitti. Bizim endeks ise üçgen gibi bir düzeltme yaptı ama günün sonunda ons kadar düşmedi. Bu nedenle altının düşmeyeeği konusuna şüpheyle yaklaşmak lazım.

Ayrıca 2009'dan farklı olarak bugüne gediğimizde altın yatırımcılarının alternatifi olarak kripto para borsaları var. Bu durumda altına girecek para daha kısıtlı olabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    matriks destek diye bir web sitesi var sorular soruyorlar onlarda cevaplıyor bazen.. ama çoğunlukla kendi programcılık altyapın rol oynuyor.. ayrıca c# için internette çok bilgi var..

matriks iq algo örnek programlarda temel yapıları (değişkenlerin atanması, fiyatın çekilmesi vb) görmek mümkün ama onlar hep genelde indikatör bazlı.."rsi şunu keserse al" vb. ama piyasa öyle işlemiyor, fiyat grafiğinin her yerinde işlemler oluyor..bence gerçekçi stratejilerde bu realiteyi yansıtmalı..
    Excel ve metastock formülleri haricinde kod yazma alt yapım maaelesf yok. Tabi onlar kod bile sayılmaz ya neyse. Bu nedenle C# incelemeye başladım ama sıfırdan ilerlemek çok zor gerçekten. Çağın gerisinde kalmamak için mecbur öğrenmeye çalışıyorum...

3.  Alıntı Originally Posted by mertus Yazıyı Oku
    Çoklu alntı yapmayı beceremedim. Bu yazıyı onsun kesin yükselmesi gerektiğini düşünen arkadaşlara ithafen yazdım.

2009 krizinde de dehşet para basılmıştı. Buna rağmen 2012-2016 arası ons düştü. Bu süre zarfında dow düşmedi aksine yukarı gitti. Bizim endeks ise üçgen gibi bir düzeltme yaptı ama günün sonunda ons kadar düşmedi. Bu nedenle altının düşmeyeeği konusuna şüpheyle yaklaşmak lazım.

Ayrıca 2009'dan farklı olarak bugüne gediğimizde altın yatırımcılarının alternatifi olarak kripto para borsaları var. Bu durumda altına girecek para daha kısıtlı olabilir.
    İngiltere Merkez Bankası Başkanı Bailey : "Kripto para birimleri kalıcı değil"

İngiltere Merkez Bankası (BoE) Başkanı Andew Bailey, mevcut hiçbir kripto para biriminin uzun vadede bir ödeme aracı olarak çalışabilecek bir yapıya sahip olmadığını söyledi.

Dünya Ekonomi Forumu (WEF) tarafından düzenlenen "Dijital para birimlerini yeniden düzenlemek" adlı panele katılan Bailey, "Kalıcı bir para birimi diyebileceğim anlamda bir tasarım, yönetim ve düzenlemelere kadar verdik mi? Hayır. Dürüst olmak gerekirse henüz o noktada olduğumuzu sanmıyorum. Kripto para birimlerinin başlangıçta böyle formüle edildiğini düşünmüyorum."ifadelerini kullandı.

Bailey ödemelerin istikrarlı bir değere sahip olması, buna dair bir güvencenin oluşması gerektiğini belirterek, bunun da bankayı, dolayısıyla, devletle ilişkisi olan düz para birimi ile ilişkilendirmek durumunda bırakacağını kaydetti.

Dijital para birimlerine gizlilik standartlarına ilişkin tartışmaların devam edeceğine işaret eden Bailey, "Bu gündeme gelecek büyük bir konu. Herhangi bir dijital para birimi üzerinden gönderimlerin gizlilik standartları ve kamu çıkarını nerede olduğu meselesi." yorumunu yaptı.

Kaynak : Anadolu Ajansı

30 dk içinde 400 puan aşağı bekliyorum....o da avrupa artıda olduğu için.....sonra sert yukarı beklentim var....ytd.....

5.  Alıntı Originally Posted by Kostak Yazıyı Oku
    İngiltere Merkez Bankası Başkanı Bailey : "Kripto para birimleri kalıcı değil"

Kaynak : Anadolu Ajansı
    Geleceğin teknolojisinin ve para birimlerinin blockchain temelli olacağına inanıyorum. Diğer yandan mevcut kripto paraların hiç birisinin bu tahta aday olduğunu sanmıyorum. Şirket veya devlet güvencesi olmayan mevcut kripto paraların alışveriş ve ticarette kullanımının orta ve uzun vadede mümkün olacağını sanmıyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by mertus Yazıyı Oku
    Geleceğin teknolojisinin ve para birimlerinin blockchain temelli olacağına inanıyorum. Diğer yandan mevcut kripto paraların hiç birisinin bu tahta aday olduğunu sanmıyorum. Şirket veya devlet güvencesi olmayan mevcut kripto paraların alışveriş ve ticarette kullanımının orta ve uzun vadede mümkün olacağını sanmıyorum.
    Altın yine cazip olacak uzun vadede.

7.  Alıntı Originally Posted by Kostak Yazıyı Oku
    Altın yine cazip olacak uzun vadede.
    Şu an altıncılara kendimde dahil çift taraflı geçiriyo küresel çete.. İçerde dolara dışarda onsa baskı yaparak altıncılara savaş ilan etmiş durumdalar allah sonumuzu hayır etsin.. Altının böyle düşmeye devam etmesi hiç hayra alamet değil

Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Şu an altıncılara kendimde dahil çift taraflı geçiriyo küresel çete.. İçerde dolara dışarda onsa baskı yaparak altıncılara savaş ilan etmiş durumdalar allah sonumuzu hayır etsin.. Altının böyle düşmeye devam etmesi hiç hayra alamet değil
    bizde halk altını alıp köşeye çekiliyor..altın hem dolar cinsinden hem de dolar tl cinsinden arttıkça millet seviniyor, hatta coşku sokaklarda bir şekilde hissediliyor ama bunun tersi de olacak illa.. ama dunya çapında dalgalarda trade ediyorlar büyük kurumlar..trade ettikleri sayısız enstrümandan sadece birisi..

ben altın trade etmiyorum ama bir ekiple ve güzel bir sermaye ile filan bu işleri yapıyor olsaydım değerli metal işine girerdim, orada da sadece altın değil endüstride daha çok karşılığı olan Platinum, rhodium, titanium, aluminum gibi madenler var..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 521/1004 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •