Sayfa 102/1004 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 809 - 816 arası.

Konu: Viop - XXX

1.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    hayır ben hesaplama yapmıyorum. benim oyun tarzım kazanmak üzerine kurulu. gördüğün yerde çak.. yani hedef falan yok bende.
    neyse sistemini anlıcak kafa yok bende şuan.
    bir ara anlatırsın, bu gördüğün yerde çak sistemini.
    iyi akşamlar.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    neyse sistemini anlıcak kafa yok bende şuan.
    bir ara anlatırsın, bu gördüğün yerde çak sistemini.
    iyi akşamlar.
    iyi akşamlar
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

3.  Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    tum kotuluklerin anasi bogalarin dusmani ayilarin dostu dolar endeksi yukselmeye basladiysa ne trent birakir ne duzen ortaligi birbirine katar...dolar endeksini yukseltecek asil neden ne
    cümleten günaydın, hocam blombergde dinlemiştim, israil bu yıl 30 milyar dolar alımı yapacağını açıklamış, ayrıca rusya'dan da bu tarz bir açıklama gelmiş, ama rusyanın miktarını bilmiyorum.. bu haberler olabilir.
    Son düzenleme : kadirz_m; 16-01-2021 saat: 10:08.

4. Vay arkadaş bugün çocuğun okulundan 2021 2022 öğretim yılı ücret listesi , ödeme takvimi ile ilgili email gelmiş. %25 zammı kitlemisler. Hem önden aliyolar parayı hemde zammin kralını yapıyolar. Hanım devlet memuru %7.6 zam aldı ben malı musavirim kimseye zam yapamadım. Hatta alacakları bile güçlükle tahsil ediyorum. Ulan bizim ailenin ortalama aylik geliri %2 artti. Hamdolsun bu yilda fakirlestigimi yüzüme sabah sabah çarptılar.

5. TCMB Açıkladı: 3. çeyrek itibarıyla sektörlerin toplam finansal varlıkları 19,6 trilyon TL, yükümlülükleri ise 22,6 trilyon TL

Sektörlere ilişkin finansal bilançolara göre, 2020 yılı üçüncü çeyreği itibarıyla sektörlerin toplam finansal varlıkları 19,6 trilyon TL, yükümlülükleri ise 22,6 trilyon TL oldu.

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından yayınlanan raporda şöyle denildi:

"2020 yılı üçüncü çeyreği itibarıyla, yurt içi ekonominin sektörel finansal bilançoları incelendiğinde, toplam ekonominin finansal borçlu pozisyonunda olduğu, hane halkı ve dünyanın geri kalanının yurt içi sektörlerden alacaklı, finansal olmayan kuruluşlar ve genel yönetimin ise diğer sektörlere borçlu pozisyonda olduğu gözlenmiştir. Finansal kuruluşlar sektörü ise finansal aracılık rolü gereği dengeye yakın bir net finansal değer yaratmıştır.

Sektörlerde gerçekleşen net finansal işlemler incelendiğinde, bir önceki çeyrekte GSYH’nin %17’si ile net borç alan konumunda olan toplam ekonomi 2020 yılı üçüncü çeyreğinde GSYH’nin %2,4’ü oranında net borç almıştır. Bu orana sektörlerin katkısı incelendiğinde, hane halkının GSYH’nin %3,7’si ile bu dönemde en fazla borç alan sektör olduğu, bunu sırasıyla yaklaşık %2,7 ve %2,2 ile finansal olmayan kuruluşlar ve genel yönetimin izlediği, finansal kuruluşların ise GSYH’nin % 6,2’si oranında net borç verdiği gözlenmiştir."

https://finansgundem.com/haber/tcmb-...duzeyi/1543155

En güzel cevabı piYasalar verir...

Herkese, ama herkese ve tabî her keseye.

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sen kapatınca yazıyorsun, düşerse havanı basarsın
    Sensör bayım ne yabtı acaba, o da kavurdumuy ki
    Epey epey )), döndüre evire çevire,

son iki günde kurduğumuz dönence barajlarla kaç tur hemi de..

Ayırdım hatta haftayasına uygun %'sel shortS poz bile, "tarihi en zırvasal" gruplarımızdan..

Bayılırım leziz nefis zirvelerde eNbesili style boğa kavurmaya..

Dün yazmıştım.

Bu yazıya cevaben herhangi net bir görüş gelmemiş. Böyle bir yazı çok ciddi sıkıntı aslında, gerçekleşmezse yeni yetme birinin ağzına sakız olabilir. Bu yüzden şimdiden yazayım, aynı ya da farklı görüşte olup ta beklentisini net yazmayan bir kişi ileride bu yazı ile ilgili yazmasın, ağır konuşurum. Şu anda yazan herkesin ileride yapacağı eleştiri başımın üstündedir.
    Bol kazançlar.

Sayfa 102/1004 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •