Sayfa 12/89 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon
Arama sonucu : 711 madde; 89 - 96 arası.

Konu: ISKPL - Işık Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Pazarlama A.Ş.

1. 10 tane gelirse iyi.

620 adet ziraat banktan Annemin hesabına
    620 Adet denizbanktan alım emri girdim Ya kısmet ya nasip kalan parada verilen hissede bizim

3.  Alıntı Originally Posted by mutluozturk Yazıyı Oku
    620 adet ziraat banktan Annemin hesabına
    620 Adet denizbanktan alım emri girdim Ya kısmet ya nasip kalan parada verilen hissede bizim
    Çok fazla değil mi 620 adet?

Alıntı Originally Posted by imperial Yazıyı Oku
    Çok fazla değil mi 620 adet?
    10 ar bin vardı hesaplarda o hepsiyle alayım dedim ne kadar verirse

5. 8 hesaptan alis emirimizi girdik.En az 60 lot bekliyorum.Bunda kurumsal yatırımcılara pay ayrılmadı.Bu bizim için olumlu.Esen e 5 kat talep gelmişti.buna da benzer talep gelir.bu da asagi yukari 50 60 lot duser.

6.  Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    Once emir girenler 1 adet fazla alir diye bir kural yoktur.
    Bu tur arzlarda hisse dagilimi 1 sana 1 bana tarzinda herkese 1er tane dagitilir ve 2. Tur baslar. Yine 1er tane dagitilir 3 tur baslar vs vs boyle tum lotlar bitene kadar devam eder (talep mevcuttan fazla ise) son kalan miktar tum arz katilimcilarina esit olarak bolunmez ise 1-1-1 dagitilirken hisse bittigi yerde arz tamamlanir. Boylece bazilarina 1 tane dazla hisse gelebilir. Bu durunda basvuru oncelik sirasina gorr dagitima baslandigi icin once basvuru yapanlarin 1 tane fazla alma durumu olabilir.

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bende böyle bir kural olduğu için yazmadım zaten. Yaptığınız açıklama benim cümlemi uzun açıklamak olmuş teşekkür ederim. Zaten talep sayısı yüzde 99 hisse sayısına bölünemeyeceği için önce emir girenler 1 er tane fazla alacak işte neticede.

7. Bu çok sayıda halka arz olacakmış.
    ve bu arzlar için yeni düzenlemeler getirmeyi düşünüyorlarmış.
    bilgisi olan varmı bu konuda?

8. Kırk yılda ilk defa halka arza gireyim dedim elimdeki Hlgyo sattım 31.000 lot ve bugün nakite dönüp buna alış girdim ve Hlgyo tavan kapadı Bankacıda bana bugün 100 lot gelirse şanslısınız diyor !! Diyecektim ****** bunu 2 gün önce konuştuğumuzda deseydin kağıdımı satmasaydım bari !! Halka arzınında , bankacısınında taaa !!!!

Sayfa 12/89 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •