Sayfa 13/89 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon
Arama sonucu : 711 madde; 97 - 104 arası.

Konu: ISKPL - Işık Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Pazarlama A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by moj49 Yazıyı Oku
    Kırk yılda ilk defa halka arza gireyim dedim elimdeki Hlgyo sattım 31.000 lot ve bugün nakite dönüp buna alış girdim ve Hlgyo tavan kapadı Bankacıda bana bugün 100 lot gelirse şanslısınız diyor !! Diyecektim ****** bunu 2 gün önce konuştuğumuzda deseydin kağıdımı satmasaydım bari !! Halka arzınında , bankacısınında taaa !!!!
    arzumdaki gibi oransal dağıtım sandınız sanırım, yazık olmuş gerçekten

2.  Alıntı Originally Posted by Yatirmci Yazıyı Oku
    arzumdaki gibi oransal dağıtım sandınız sanırım, yazık olmuş gerçekten
    Oransalda daha kötü. %2 verse 100bin TL'de 2bin TL ediyor. 98bin TL en az 1 iş haftası bağlı kalacak. Bu parayı Biden geliyor diye bir yabancı fona koysanız sadece 1 günde çıkarırdı zaten bu parayı.

Ayrıca, arzum denmişken, 30'lara fırlayıp 22.5'lere gelen bir Arzum şu anda şişen pek çok hisseden daha getiri garantili, az riskli. arz fiyatına oldukça yakın. endeks dibi de boylasa, altına ineceğine ihtimal vermiyorum. krvgd'de gördük, en kötü bir süre yatay gidip sonra %33'ünü geri alacak ve 30'dan yoluna devam edecektir.

krvgd'yi de ramazan öncesi alınacaklar listemde tutuyorum.

3. Daha önce halka arz için talepte bulunmadım genelde uzun vade takılıyorum onun için bi soru sormak istedim, kendi adıma farklı bankalardaki hesaplardan halka arz talebinde bulunabiliyor muyum? Bi arkadaş annemin hesap kendi hesabım falan deyince kafam karıştı

Alıntı Originally Posted by sergen_ksk Yazıyı Oku
    8 hesaptan alis emirimizi girdik.En az 60 lot bekliyorum.Bunda kurumsal yatırımcılara pay ayrılmadı.Bu bizim için olumlu.Esen e 5 kat talep gelmişti.buna da benzer talep gelir.bu da asagi yukari 50 60 lot duser.

4.  Alıntı Originally Posted by hollywood29 Yazıyı Oku
    Daha önce halka arz için talepte bulunmadım genelde uzun vade takılıyorum onun için bi soru sormak istedim, kendi adıma farklı bankalardaki hesaplardan halka arz talebinde bulunabiliyor muyum? Bi arkadaş annemin hesap kendi hesabım falan deyince kafam karıştı
    Her kişi bir katılım sağlayabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by Yatirmci Yazıyı Oku
    Her kişi bir katılım sağlayabilir.
    Teşekkürler

6.  Alıntı Originally Posted by yhekinoks Yazıyı Oku
    Ziraat yatırımdan talapte bulundum.
    60 lot istedim bakalım kaç lot gelecek.
    Ziraat'ten halka arza katılan bir çok kişinin emri iptal edilmiş, sizde de aynı şey oldu mu kontrol etme şansınız var mı? geçerlilik'i gün sonu değil de iptale kadar mı seçmeliydik?

7.  Alıntı Originally Posted by pinkpanter Yazıyı Oku
    Ziraat'ten halka arza katılan bir çok kişinin emri iptal edilmiş, sizde de aynı şey oldu mu kontrol etme şansınız var mı? geçerlilik'i gün sonu değil de iptale kadar mı seçmeliydik?
    ziryat tan şimdi kontrol ettim emir gözükmüyor sabah 100 adet emir girdim emir iptale kadar geçerli yazıyordu onda sıkıntı yoktu şimdi yeni emirde giremiyorum hesapta sadece 1700 vardı ondan mı yoksa emir alındı da sistemsel mi bilmiyorum yarin yeniden denerim

8.  Alıntı Originally Posted by kapkankaan Yazıyı Oku
    ziryat tan şimdi kontrol ettim emir gözükmüyor sabah 100 adet emir girdim emir iptale kadar geçerli yazıyordu onda sıkıntı yoktu şimdi yeni emirde giremiyorum hesapta sadece 1700 vardı ondan mı yoksa emir alındı da sistemsel mi bilmiyorum yarin yeniden denerim
    Aynı şekilde bende, çarşamba gecesi hisse açılır açılmaz alım emri girmiştim, iptale kadar geçerli idi, yani olması gerektiği gibi emir girmiştim. Emir görünmüyor şuan, param hesabıma geri gelmiş. Sorun ne ola ki?

Sayfa 13/89 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •