Sayfa 6/89 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon
Arama sonucu : 711 madde; 41 - 48 arası.

Konu: ISKPL - Işık Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Pazarlama A.Ş.

1. son 2 arzda %100 yerine %60'ı sabah görüp tavan bozmuşlardı, 5. günde. düşse düşse 4. günde düşer bu da.

TC kimlik başına 1 bankadan giriş yapabiliyorsunuz, aile bireyleri ayrı ayrı emir girebiliyor; ancak 10'ar tane gireceğiz diyen arkadaşların bunu neye dayanarak söylediklerini ben anlayamadım. daha önce faydalanılmış tüm yasal boşluklar dolduruldu sanıyorum.

2. farklı kurumlardan emir girsen bile iptal edilecek.9-10 lot hesabına gelir tam küçük yatırımcı arzı ama şirket fena değil

3.  Alıntı Originally Posted by evren77 Yazıyı Oku
    aptal herif, mkk sicil numarasına göre eşit dağıtım diyor, 100 hesap açsada o gerizekalı arkadaşın bi halta yaramayacak.
    lafına dıkkat kendı adına aldı dıyormu aıle bıreylerı adına actılar tamammı gerızekalı

4. İzahnameyi inceledim, eşit dağıtım yapılacağını gördüm fakat kurumsal yatırımcı bilgisini göremedim. Kurumsal yatırımcılara herhangi bir pay düşecek mi yoksa tüm paylar tekil kişilere eşit mi dağıtılacak bilgisi olan var mı?

5. Kurumsal yatırımcılara lot ayrilmadi.Tum paylar tekil dağıtılacak.Ondan dolayi 60 lot bekliyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by sergen_ksk Yazıyı Oku
    Kurumsal yatırımcılara lot ayrilmadi.Tum paylar tekil dağıtılacak.Ondan dolayi 60 lot bekliyorum.
    %kaç oluyor?
    60 lot almak için kaç lotuk emir verilmeli.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

7.  Alıntı Originally Posted by Fondip Yazıyı Oku
    son 2 arzda %100 yerine %60'ı sabah görüp tavan bozmuşlardı, 5. günde. düşse düşse 4. günde düşer bu da.

TC kimlik başına 1 bankadan giriş yapabiliyorsunuz, aile bireyleri ayrı ayrı emir girebiliyor; ancak 10'ar tane gireceğiz diyen arkadaşların bunu neye dayanarak söylediklerini ben anlayamadım. daha önce faydalanılmış tüm yasal boşluklar dolduruldu sanıyorum.

18 yaş altı çocuk hesabından da talep edebildiğinde karşılanır mı? Bazı aracı kurumlar MKK sicil numarası cocuklara verilemediği için veli gözükür ve talibinize verilmiyor şeklinde bilgi verdi.

8.  Alıntı Originally Posted by Fondip Yazıyı Oku
    son 2 arzda %100 yerine %60'ı sabah görüp tavan bozmuşlardı, 5. günde. düşse düşse 4. günde düşer bu da.

Eşit dağıtımlı ESEN'in daha uzun sürdü. Ondan önceki arzlarda zaten %250 giden bile oldu. Benim beklentim %150 civarı. Tabi hiç belli olmuyor

Sayfa 6/89 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •