Sayfa 62/89 İlkİlk ... 1252606162636472 ... SonSon
Arama sonucu : 711 madde; 489 - 496 arası.

Konu: ISKPL - Işık Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Pazarlama A.Ş.

1. Arkadaşlar bu hisseye patron halka arz fiyatından gerı alım garantisi verdi..
    Demek ki patron şirketine güveniyor..!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Mallandınız mı?
    Mal mal baktınız mı?
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

Covid döneminde olmasına rağmen satışlarını arttırmaları ilgimi çekti. Yeni açılacak fabrikanında tam üretime geçmeye başlamasıyla şirket gözle görülür şekilde sınıf atlayacak gibi. Satışlarının ihracat ağırlıklı olması , arge çalışmaları vs. Bunlar halka açılan yeni bir şirket için artı yönler. Eğer yatırımcı dostu olmayı başarırlarsa güzel yerlere geleceğini tahmin ediyorum.

4. Tahtacı bey dut kalmadı ağacı mı sökeceksin..!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5. Eşit dağıtım yapıldı bu bir..
    Maliyetin kaç ki basıyorsun bu ıkı..
    Şirket arz fiyatından istersen malımı bana sat dedi bu üç..
    İstersen arz fiyatında buluşalım.. Bu dört..
    Ben bu tahtada stop olmam.. Bu beş..

Malı toplamanın tek yolu bu sanırım..!!!

6. Ne oldu Paşinyan...!!!

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Eşit dağıtım yapıldı bu bir..
    Maliyetin kaç ki basıyorsun bu ıkı..
    Şirket arz fiyatından istersen malımı bana sat dedi bu üç..
    İstersen arz fiyatında buluşalım.. Bu dört..
    Ben bu tahtada stop olmam.. Bu beş..

Malı toplamanın tek yolu bu sanırım..!!!
    Götüyle inatlaşan donuna sıçar. Hisseyi 28.48 ve 30 arası fiyatlardan maliyetlenip 30-34 arasında verdiler. Satan sattı, alan aldı, kar yapan yaptı. Sizin elinizdeki lotları kim ne yapsın? Zaten emir iptal yasağı var ve bütün kademelerdeki lotları eksiksiz görebiliyorlar. Hacimsiz aşağı düşürürler sonra önüne seti çekip ufak ufak malı toplarlar. İsterlerse 1 ay sürer isterlerse 1 yıl sürer. Hisse zaten %100 ün üzerinde prim yapmış, istisnasız herkese kar fırsatı vermiş. Hala bu şekilde inatlaşıyorsanız kendinize zarar vermekten başka bir şey yapmazsınız.

8.  Alıntı Originally Posted by huzeyfe Yazıyı Oku
    Götüyle inatlaşan donuna sıçar. Hisseyi 28.48 ve 30 arası fiyatlardan maliyetlenip 30-34 arasında verdiler. Satan sattı, alan aldı, kar yapan yaptı. Sizin elinizdeki lotları kim ne yapsın? Zaten emir iptal yasağı var ve bütün kademelerdeki lotları eksiksiz görebiliyorlar. Hacimsiz aşağı düşürürler sonra önüne seti çekip ufak ufak malı toplarlar. İsterlerse 1 ay sürer isterlerse 1 yıl sürer. Hisse zaten %100 ün üzerinde prim yapmış, istisnasız herkese kar fırsatı vermiş. Hala bu şekilde inatlaşıyorsanız kendinize zarar vermekten başka bir şey yapmazsınız.
    Reis sen bırak bu işleri.. Kimsenin kimseyle ınatlaştığı yok.. Çok değil 15 gün sonra da burada ol belkı o kadar da sürmez.. Takasları incele bakalım kim almış kım satmış.. 28 lotla 28,30 arasından topladılar doğru..!!..

Bırde yuzde yuz kardalarmış ..
    Yatacak yerınız yok.. Bassın götü yiyorsa 25 tl ye full portfoy yapalım bızde yatalım bır yıl..

Ben yemem bunları.. Belki yiyen olur.. Bır yerı yemedi Paşinyan ın taban yapamadı baktı alıcı gelıyor dönderdi tahtayı. Severim böyle tahtaları.. Sen bızı düşünme..

Şirket karlı kasaya da guzel para girdi.. Yenı yatırım haberleri bır ıkı düşer.. Düştükçe bızde mallanırız. Paşinyan..

En büyük alıcı iş yatırım 1 milyon lottan fazla mal topladı malıyeti 32 tl.. Bank of yancısı muhtemelen..
    Bassın 25 tl ye altı rakamlarda olur.. Bekleriz be canım..
    Sen bızı düşünme..

Olmazsa arz fiyatından veririz patrona..

28 lotta yuzde yuz kar iyi para..!!!
    Son düzenleme : kwon3; 10-02-2021 saat: 23:37.

Sayfa 62/89 İlkİlk ... 1252606162636472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •