Sayfa 72/89 İlkİlk ... 2262707172737482 ... SonSon
Arama sonucu : 711 madde; 569 - 576 arası.

Konu: ISKPL - Işık Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Pazarlama A.Ş.

1. Bilanço ne zaman açıklanacaktı. 11 ine kadar mıydı?

2.  Alıntı Originally Posted by Ekonomix Yazıyı Oku
    Bilanço ne zaman açıklanacaktı. 11 ine kadar mıydı?
    13 ü son olması lazım. Son günü bekliyorlar sanırım..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Kötü tarafı tahtada ki en buyuk alıcı A1 ve gedik..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4. Keko dostum ıskpl için ne düşünüyorsun..

gelecek vadediyor gıbı..

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Keko dostum ıskpl için ne düşünüyorsun..
    gelecek vadediyor gıbı..
    Edip Akbayram, Güzel Günler Göreceğiz

Martın ortasına kadar hareketli geçer sonra duraklama ya girer. (ki daha neredeyse hiç yatay bir seyire girmedi.) 2. Fabrika ile yeniden yukarı ivme kazanabilir. Ben orta vadeciyim iyi giderse Mart ortasında kaçarım. 2. Fabrikadan önce gelirim. Şimdilik düşüncelerim böyle, nasipde varsa bu stratejiyi uygulayacağım kendime.

Kontrolmatik gibi haber üstüne haber göndermesinler

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

7.  Alıntı Originally Posted by Ekonomix Yazıyı Oku
    Edip Akbayram, Güzel Günler Göreceğiz

Martın ortasına kadar hareketli geçer sonra duraklama ya girer. (ki daha neredeyse hiç yatay bir seyire girmedi.) 2. Fabrika ile yeniden yukarı ivme kazanabilir. Ben orta vadeciyim iyi giderse Mart ortasında kaçarım. 2. Fabrikadan önce gelirim. Şimdilik düşüncelerim böyle, nasipde varsa bu stratejiyi uygulayacağım kendime.
    Dostum şirket güzel gelecek vadediyor.. İçi boş bir sürü şirketi halka arz ettiler hepsı de en az dört beş kat gıttı.. Iskpl bunların yanında prımsız kaldı ve yeni arzlarda en iyilerden bırı.. İkinci fabrika ve yeni ürünler şirkete ayrı bir ivme kazandıracaktır.. Bu hısseyı satmak çok kötü bir durum olmadıkça kayıptır benım için..

Kontrolmatık 24 mılyon karla sektörler farklı olsada 100 tl yı fıyatladı en basit mantıkla. Sanırım 8/9tl den arz olmuştu.

ıskpl de benım beklentım 2020 karı 75/80 arası gelebilir eğer bu karı yakalarsak 2.fabrıka ve şirketin yeni adımları ile çok farklı bir boyuta geçebilir hıssemız.

31 mart ta fabrikayı teslim edecekler ve ağustos gibi üretime başlayacak bır aksilik olmazsa.

Ayrıca şirket ıkı yenı ürünü daha pıyasaya sürüyor. Arge kısmı güzel çalışıyor.

%78 ihracat oranı da çok iyi bu oranda gittikçe artacaktır. Ayrıca yurt dışındada buyumek istıyor şirket.

Çizilmez buğulu aktivit aynalı levhalar ureteceğiz diyordu genel müdür. Ve bu ürünler Türkiye de üretilmeyen ithal edilen ürünler eğer bu noktada ithalatın önüne geçip bu ürünleri iç pıyasaya sürerse işte O zaman çok daha yuksek rakamları bılançolarda görebılırz.

En ucuz maliyetler bu tahtada 32 bilemedın 33 tl dir..

16 tl den halka arz olmuş bır şirketten bahsediyoruz..

Arzdan bu gune %150 gıbı bır prım mevcut şuan hissede..

Fade, dnısı, esen, kontr, vs fiyatlamalarına bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Iskpl nin bunlardan gerı kalır hıcbır yanı yok.. Bilakis artıları oldukça fazla..

Sayfa 72/89 İlkİlk ... 2262707172737482 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •