Sayfa 7/89 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon
Arama sonucu : 711 madde; 49 - 56 arası.

Konu: ISKPL - Işık Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Pazarlama A.Ş.

1. Çok güzel bir çalışma gördüm.
    https://twitter.com/Temel_analiz1/st...568080386?s=20
    İnceleyebilirsiniz. Emek harcanmış

2. arkadaşlar diyelim iki ayrı aracı kurumda hesabım var her ikisinden de alış girsem dahi biri iptal mi olucak onu anladım yazılanlardan

3.  Alıntı Originally Posted by demir ceyhan Yazıyı Oku
    Eşit dağıtımlı ESEN'in daha uzun sürdü. Ondan önceki arzlarda zaten %250 giden bile oldu. Benim beklentim %150 civarı. Tabi hiç belli olmuyor
    Evet, ben de arzlara onunla başlamıştım; sonrasında oransal dağıtan Krvgd ve Arzum 60'larda bozmaya başladılar. Olur da endeksin şelalesine denk gelirse falan kötü durum senaryosu olur diye 4. günü verdim ben de. Yarısını iade hakkı tanındıktan sonra bence de daha uzun süre dayanması lazım. Tabii vereceği lot da önemli. Biz aileden 2 kişi gireceğiz. min. 80 lot alırız dedim eşime, gidip de onar lot verirlerse komik olacak. Her şekilde eşit dağılım bağladığı paranın daha az olmasıyla tercih sebebi. Ben geçen sefer tüm portföyümü nakte çevirdim bir hafta bağladım, elime geçen kar yatırım fonlarının 1 günde kazandığı paraya denk geldi. Oransal dağılımda kardan kaybediyorsunuz kesinlikle. O tür arzlara katılmıyorum ben artık. Eşite varım.

Alıntı Originally Posted by Fondip Yazıyı Oku
    Evet, ben de arzlara onunla başlamıştım; sonrasında oransal dağıtan Krvgd ve Arzum 60'larda bozmaya başladılar. Olur da endeksin şelalesine denk gelirse falan kötü durum senaryosu olur diye 4. günü verdim ben de. Yarısını iade hakkı tanındıktan sonra bence de daha uzun süre dayanması lazım. Tabii vereceği lot da önemli. Biz aileden 2 kişi gireceğiz. min. 80 lot alırız dedim eşime, gidip de onar lot verirlerse komik olacak. Her şekilde eşit dağılım bağladığı paranın daha az olmasıyla tercih sebebi. Ben geçen sefer tüm portföyümü nakte çevirdim bir hafta bağladım, elime geçen kar yatırım fonlarının 1 günde kazandığı paraya denk geldi. Oransal dağılımda kardan kaybediyorsunuz kesinlikle. O tür arzlara katılmıyorum ben artık. Eşite varım.
    Komiklige hazir olun

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

5. Yarın sabah 10:30 dan önce emir verilebiliyor mu?
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

6.  Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Yarın sabah 10:30 dan önce emir verilebiliyor mu?
    şimdi bile verebilirsiniz.
    aracı kuruma baglı.
    misal phillipcapital şuan emir alıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    aracı kuruma baglı.
    Teşekkürler...
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

8.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    aracı kuruma baglı.
    ziraat yatırımda aynı şekilde emir alıyor.

Sayfa 7/89 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •