Sayfa 79/89 İlkİlk ... 29697778798081 ... SonSon
Arama sonucu : 711 madde; 625 - 632 arası.

Konu: ISKPL - Işık Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Pazarlama A.Ş.

1. Sen üç aydır tek bir iş haberı göndermezsen gömerler adamı.. İlk çeyrek zarar mı açıklayacaksın. Bofa aldıklarını fiyata bakmadan veriyor...

Bır süre ayrılma vakti. Kalanlara bol kazançlar..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. 20.7 milyon kar beklediğim den ıyı geldi.. Tebrıkler ıskpl..faaliyet karı da guzel..

Eskisi kadar fazla mal olmasa da elimde düşüşten aldıklarımla devam..!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

3. Özkaynaklar artmış. Finansman giderleri azalmış.. Pd/dd. miz düşmüş( 4.82)..fk normal değerler ulaşmış diğer çeyreklerle beraber daha da düşecektir..

Ben umutluyum bu şirketten. Yenı fabrika yenı beklentiler oluşturacaktır..!!

Kimse yok mu

5. İlk çeyrek 20.695.120 tl.
    Bilanço harika.
    Geçen ay tam ABD kapı geldi, hafta sonu MB değişiminden sonra her şey tersine dönmüştü.

6. Halka arzdan bu yana burdayım. Uzun vade düşünüyorum en az 7 veya 8 yıl acelem yok.elbet hedefe geleceksin. Paran varsa ekle paran yoksa bekle dönemine geçtim.Herkese bol kazançlar diliyorum.

7. O giden ıskpl mı...!!!

8.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    O giden ıskpl mı...!!!
    Aynen öyle yarın ne Yapcak bakalım, beklemede kaldık.

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 79/89 İlkİlk ... 29697778798081 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •