Sayfa 77/89 İlkİlk ... 2767757677787987 ... SonSon
Arama sonucu : 711 madde; 609 - 616 arası.

Konu: ISKPL - Işık Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Pazarlama A.Ş.

1. Bugunde ışıktan ekmeğimizi yedik '' MAŞALLAH''

2. 45,60dan girdik ekmek cıkmadı bugün

3. Kötü çarpılacaksın dıkkat et 10 gun verir bir gunde hepsını alırlar.. ..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. bugun CASA aldım 5 liralık, 150 lira kar bıraktı , ıŞIK PLASTİK ve KOZAL a güveniyorum, sen hangi kagıtlardasın tüm portföy burdami bedelsiz kar payı verebilir demiştim verise cıkarım diyordun cıktın mı yoksa hayırlı akşamlar, yatirim tavsiyesi değildir

5. Dostum bedelsiz verse bır an bıle durmazdım..

Kar payını beklediğim gıbi göstermelik çok az miktarda şirketi etkilemeyecek duzeyde verdı, bu da pek önemli değil..
    Bu da şirketin mantığı açısından önemli bir gösterge aslında.. (olumlu)..

Şirket sahiplerinin dürüstlüğüne inanıyorum ama bır eksiklikleri var şirketteki gelişmeleri kap a atmakta biraz ağırdan davranıyorlar..

İzahnamede ayın 31 de fabrikayı anahtar teslim alacağız demelerine rağmen bugun ayın 1 i ve hıcbır haber yok..

Ama ben yine de guzel haberlerin yakında geleceğını düşünüyorum.

Tahtacı da haber bekliyor bizim gıbı..
    Ben uzun süre burada olacağım..

Günlük al satçı değilim..!!

Uygun gördüğüm yerden trade ederım bazen..

Hayırlısı...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. kap attı hale bak kwon3 , haber beklemiyormuş senin bekledğin tarzda değilmiş ele vermek için bekliyormuş

7. Fabrikayı telim aldı mı acaba

SM-G988B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,378
    ilk çeyrek kar da patlama yapar mı malum plastik sektöründe muazzam fiyat artışları var ben bu abd ye alınan ilk siparişin benzeri başka ülkelere de satış haberi gelir mi diye düşünüyorum
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 77/89 İlkİlk ... 2767757677787987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •