Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 10 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Garantiden başka bankaya virman

1. Garantiden başka bankaya virman

Merhaba,

Garanti Yatırımda kayıtlı paylarımı başka bankaya taşımak istiyorum. Bunun için nasıl başvuruda bulunacağım ? Süreç hakkında bilgisi olan var mı ?

Yeri burası değilse doğru yere taşınması konusunda moderatörlerin desteğini rica ederim.

2. Garanti'den taşınmayı ben de düşünmeye başladım.

Sebepleri:
    -Paragaranti grafikleri kalktı (çok ama çok pratikti)
    -Canlı borsa bile para karşılığı veriyor. (10 TL/ay)
    -Komisyon oranları da düşük sayılmaz.

Virman olayını; taşınacak kurum yardımcı olur diye düşünüyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,578
    banka internet şübesinde virman talimatı olması lazım, Bazı bankaların internet şubesinde var.

yoksa, yazılı bir dilekçe ile hisselerinizi virman yapabilirsiniz.

hisse yoksa, sadece para var ise, daha kolay, internetten EFT yapabilirsiniz. istediğiniz bir hesaba.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

4.  Alıntı Originally Posted by firklover Yazıyı Oku
    Merhaba,

Garanti Yatırımda kayıtlı paylarımı başka bankaya taşımak istiyorum. Bunun için nasıl başvuruda bulunacağım ? Süreç hakkında bilgisi olan var mı ?

Yeri burası değilse doğru yere taşınması konusunda moderatörlerin desteğini rica ederim.
    bir yatırım merkezine bağlı iseniz onları arayıp hisse virman formu istiyorum diyin doldurup onlara gönderin. kalanı onlar hallederler.

bağlı değilseniz de banka şubenizde ki portföy yöneticinizden destek isteyebilirsiniz.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum, yazdıklarım, çizdiklerim ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamen bilgi ve eğitim amaçlı olup kendi düşüncemdir.
    https://twitter.com/bist_teknik

eskiden ben de garanti de idim, bıraktım
    500 tl altındaki emirleri derbest fiyattan vermek zorundasını

1 lot 2 lot almak zor
    borsa yatırımcılar içindir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    BatıKaradeniZ
    Gönderi
    597
    nakıte gecebılsem bende bırakacam garantıyı 5-6 senedır kagıtları bozdurup cıkamadım,dılekceyle oluyordu sanırım dıger portfoy numarasına vırman yapılacak onlada ugrasmak ıstemedım, satıs yaparkende alırkende 500 tl altı serbest fıattan sattırıyo tam bı sacmalık ne yazarsam yazarım keyfımın kahtyası sankı bırde kac senedır ıkı otomatık odeme var, o olmazsa hesaptan ne bulursa kesıyolardı bı ara, sımdı nasıldır bılmıyorum hala otomatık odemeler duruyor

7. Bu işi bende merak ediyorum. Mesela eşinizin üzerinden kendi üzerinize virman nasıl oluyor? Ne kadar bir ücreti oluyor acaba?

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by aunsalg82 Yazıyı Oku
    Bu işi bende merak ediyorum. Mesela eşinizin üzerinden kendi üzerinize virman nasıl oluyor? Ne kadar bir ücreti oluyor acaba?

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Virman formunda virman yapılacak kişinin ad soyad ve hesap bilgilerini yazıyorsunuz.

Halkbanktan osmanlı yatırıma virman yapmaya çalışıyorum bende. Dün talimat verdim. iki kez aradılar, onay istediler. hala gerçekleşmedi. Cüzi bir ücreti olduğunu söyledir. Bekliyorum.
    Acemi yatırımcıyım. Yazdıklarım al-sat tavsiyesi değildir.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •