Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
Arama sonucu : 30 madde; 25 - 30 arası.

Konu: isme mahsus konu başlığı

1.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    O zaman Oralet Osman'ın adını da Oralet yapalım..

Sorun kökten çözülür..
    Vaaaayyy sen nerelerdesin yav? En son Nikaragua'da Kızıl Tamiller'le çamurda cebellesiyodun abi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Vaaaayyy sen nerelerdesin yav? En son Nikaragua'da Kızıl Tamiller'le çamurda cebellesiyodun abi.
    Yok yav.. mübalağa ediyorsun..

Son 5 aydır seattle'daydım.. Hafta sonu komşu eyaletlere kaçamaklar hariç, yumurtalar soğumasın diye kalkmadım yuvadan..

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Umuma mahsus paşaport gibi olmuş bu. İpsala şavrole mi sınır kapısı mı misali. O impalaydı yaa pardon.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

4.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Yok yav.. mübalağa ediyorsun..

Son 5 aydır seattle'daydım.. Hafta sonu komşu eyaletlere kaçamaklar hariç, yumurtalar soğumasın diye kalkmadım yuvadan..
    Sevgili günnük, mestan, kediler hepsini herkeşi unuttun. Vahsi kapitalizmin dogdugu topraklarda sen de dolarize oldun demek. Allah bilir elinde gayve bardagiyla yuruyerek işe gidiyosundur sen. Evin de işine 3 blok ötededir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    yuruyerek işe gidiyosundur sen.
    Mühendislikte ilk yıllarımdı.. Allah rahmet eylesin, o zamanlar 50'li yaşlarında olan bir (abi mühendis) müdürümüz vardı.. Her toplantıda "sizi niye koşturduğumu biliyor musunuz. ? Benim yaşıma geldiğinizde yürümek zor gelmesin diye." derdi..

Ben de benzer cümleyi çok kurdum abi mühendis olunca, çömez mühendislerime..

Amma ve lakin.. Şimdi ..Valla arabayla gidiyorum işe.. her gün 16 mil. git 16 mil. gel..

6. adımlar işler belli bir yastan sonra zorluyor..

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •