Sayfa 101/405 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 801 - 808 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Alkim yatirimcisinin kaderi
    ben macd asagi kesti rsi selam verdi diyerek bazi hisselerde al sat yaparak ekonomiye can veriyiorum
    Kader ağlarımızı örmüş...
    Bist'teki hacime epey katkın vardır hehelde.
    Ne varsa Alka'da var, Alka'nın sahipleri Alkim'in sahipleri gibi cimri değiller, tavan tavan gidiler.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Alkim yatirimcisinin kaderi
    ben macd asagi kesti rsi selam verdi diyerek bazi hisselerde al sat yaparak ekonomiye can veriyiorum
    Böyle kadere can kurban Sn. Psh, temettü yakın. Benim amiral gemim halen Alkim, güvenli limana demir atmışım. Haziran_Temmuz gibi de PS devreye giriyor, kasa döviz dolu, nakit fazlası var daha ne olsun. Y.T.D.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Kader ağlarımızı örmüş...
    Bist'teki hacime epey katkın vardır hehelde.
    Ne varsa Alka'da var, Alka'nın sahipleri Alkim'in sahipleri gibi cimri değiller, tavan tavan gidiler.
    Bizim katkımızda ne olacak sn bawer,
    sercenin gagasindaki su damlasi kadardir okyanusta,
    yalniz otomobil firmalarinda sansim tuttu o kadar
    Alka takaslari zaten toplu diyor kac yildir,
    sayfasinda bile etkin spekus istemedigi yorumu direk siliyor , ama ben Alkada zarar ettim diye sizlani duymadim son yillarda,
    Alkim de ne kaldi yil sonuna, bekleriz biz
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Böyle kadere can kurban Sn. Psh, temettü yakın. Benim amiral gemim halen Alkim, güvenli limana demir atmışım. Haziran_Temmuz gibi de PS devreye giriyor, kasa döviz dolu, nakit fazlası var daha ne olsun. Y.T.D.
    Öyle sn Bagbozumu, dolar 8 tl üzerinde kapatti bilancolara olumlu katisi olacak ,
    profesyonelce yönetilen sirket,
    Benimde amiral gemim Alkim bundan sonra hic bir limana sığamayız huyunu suyunu biliyoruz ,

bekledigimiz yatirimin meyvelerini yil sonunda bilancoda görecegiz,

Daha ne olsun
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

5. Keşke yanıltsaydı beni. Okadar çok istedim yanılmayı. Patron olsam döverim bu tahtacıyı. Niye mal veriyon.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

6. Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by fatihsrky Yazıyı Oku
    Keşke yanıltsaydı beni. Okadar çok istedim yanılmayı. Patron olsam döverim bu tahtacıyı. Niye mal veriyon.
    Patron ve tahta yapıcıları olmadan hisselerde hareket olmaz. Onların kendilerine has stratejileri ve planları var. Bize düşen görev inandığımız hissemizde sabırla beklemek. Biz hissemizi hareketlendiremedikten sonra yapacağımız tek icraat sabır. Saygılar.
    Son düzenleme : yak; 05-04-2021 saat: 18:23.

8. Boşuna mı diyoruz. Aldım Alkimi Attım Derdimi. Aşağı yukarı önemli mi. Geleceğin sasası. Gideceği yeri biliyorum

Sayfa 101/405 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •