Sayfa 102/405 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 809 - 816 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1. Arsaya 18.30 Maliyet ile temeli attık. Bakalım kaç kata müsade edeceksin Alkim. 😄😄

2.  Alıntı Originally Posted by higgsbosson Yazıyı Oku

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Bu ne çocuk, 19.14' gör sonra 18.40'a anında geri dönüş.
    Hiç büyümeyeceksin gibi geliyorsun bana çocuk.
    Reha bey'e güvenimiz tamdır, gerisi hikaye.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. Sayın yak, mal vermesine kızıyorum.Yoksa beklemede sıkıntı yok. Kök saldım filizde vereceğim yakında
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

5. Cıtı çöktü tahtaya

6.  Alıntı Originally Posted by mülayim Yazıyı Oku
    Cıtı çöktü tahtaya
    Iktır olup gitsin citi, ne zamanki hisse gidecek hemen önünü kesmeye geliyor.

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Iktır olup gitsin citi, ne zamanki hisse gidecek hemen önünü kesmeye geliyor.
    Tekbaşına gücü yetmez, anca oynar durur kendi kendine. Açığa işlem yapacaksa alkayıda hesaba katmalı. Alka bunu etkiliyor. Bu adamlar amatör değil bununda farkındalar. O nedenle galipömerteyfik lazım.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

8.  Alıntı Originally Posted by fatihsrky Yazıyı Oku
    Tekbaşına gücü yetmez, anca oynar durur kendi kendine. Açığa işlem yapacaksa alkayıda hesaba katmalı. Alka bunu etkiliyor. Bu adamlar amatör değil bununda farkındalar. O nedenle galipömerteyfik lazım.
    Valla Citi'ye güvenerek girmedik hisseye, Reha Kora'ya ve ekibine güveniyoruz.

Sayfa 102/405 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •