Sayfa 13/405 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 3238 madde; 97 - 104 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Benim dusuncem kiracagi yonde..
    Hissede misin Rex, genelde büyük balık kaçırmakla meşhursun, bunu da kaçırdın diye hatırlıyorum.
    Ben de Alka'daydım sonradan yüzümü bu tarafa çevirdim, sene sonuna kadar şu PS üretiminin etkilerini görene kadar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Hissede misin Rex, genelde büyük balık kaçırmakla meşhursun, bunu da kaçırdın diye hatırlıyorum.
    Ben de Alka'daydım sonradan yüzümü bu tarafa çevirdim, sene sonuna kadar şu PS üretiminin etkilerini görene kadar.
    ondan devre kesici calisti
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

3.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    ondan devre kesici calisti
    Yok, daha önce teşrif etmiştim efenim.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. Dün dönüş sinyali vardı ve aşşağı keseceği yönündeydi. Şükür şuanakadar çokda fazla aşşağı kesmedi. Aşşağı keserse bizde aşşağıdan mallanırız Ayaklarının yere bastığını düşünüyorum. Tahtacı olsaydım ters köşe yapardım. İmkanı vardı neden yapmadı!!! Tahtacı merhametli
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Ben 16.4 dan aldim...suan yok ama...niye yok oldugunu soyledim...yuklu para olmadigi icin al satciyim alkimde...

6. Alkim yatırımcılarımıza selamlar
    Uzun vade tutmaya biriktirmeye devam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Burada hep soyledim yinede soyluyorum bu yil ozellikle ikinci yari yil 30 tl leri zorlayabilir.benim al sat yapmam birsey ifade etmiyor..az parayi al sat yapmak mantikli..ytd

8. Gene en fazla satan diğer satıcı yani KY arkadaş ya bizim millet akıllandı ya bu tahtanın speği süzme malın önde gideni, utanmasa elindeki malları KY ye kaptıracak dangoz.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Sayfa 13/405 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •