Sayfa 144/404 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon
Arama sonucu : 3231 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,966
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Temettüyü de koyduk, daha ne yapalım, new yorklunun gazabına uğradık, toparlanmak haram oldu.

daha acılış yapmadan adama o kadar laf sayiyordnuz,
    satmayacaksa bile satar )
    hayir kurunun yaninda yasda yaniyor , bende zarar görüyorum )
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    05.05.2021 tarihinde ALKIM payları ile ilgili olarak ortalama 17.4427 TL fiyattan 200.000 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi
    ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte 27.327.322 sermayesindeki paylarım/oy haklarım 05.05.2021 tarihi itibariyle %
    18,22 sınırına gelmiştir.

Ad Soyad / Ticaret Unvanı : KORA HOLDİNG A.Ş
    Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı : Arkın Kora
    Görevi : Yönetim Kurulu Başkanı
    Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler :
    Kredi kartı borcunu ödedi yine heralde :D :D hiç vazgeçmiyor Arkın Beycim.

Alıntı Originally Posted by th_orna Yazıyı Oku
    Kredi kartı borcunu ödedi yine heralde :D :D hiç vazgeçmiyor Arkın Beycim.
    Ya bu insanlar zengin insanlar. Maasları var, yk üyeliklerinden ek maaşları var, yüksek miktarda temmettü bedelleri alıyorlar. Rutin ihtiyaçları için bu paralar çok çok fazla bile. Farklı alanlarda yatırım yapacaklarsa yüksek paraya ihtiyaçları olur. Bu paraları temin ederken de düzgün çalışan karlı şirketlerde sorun oluşturmanın da bir anlamı olamaz. Uzun vadeye yayılan ortak satışları çok saçma. Ben kendi adıma şirkette ortaklar arasında sorunlar yumağı olduğundan süpheleniyorum. Saygılar.

4.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    05.05.2021 tarihinde ALKIM payları ile ilgili olarak ortalama 17.4427 TL fiyattan 200.000 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi
    ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte 27.327.322 sermayesindeki paylarım/oy haklarım 05.05.2021 tarihi itibariyle %
    18,22 sınırına gelmiştir.

Ad Soyad / Ticaret Unvanı : KORA HOLDİNG A.Ş
    Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı : Arkın Kora
    Görevi : Yönetim Kurulu Başkanı
    Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler :

Bilanço arifesinde böyle bir satışın yapılmasını etik bulmuyorum, yakıştırmıyorum.
    Başka şirketlerde de hem alım hem satım hakları olmasına rağmen bilanço dönemlerinde bunu yapmıyorlar hatta öyle bir yasak bile vardı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. Bır değil iki değil kağıt kafasını kaldırmaya görsün satıyorlar hisselerini

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,966
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bilanço arifesinde böyle bir satışın yapılmasını etik bulmuyorum, yakıştırmıyorum.
    Başka şirketlerde de hem alım hem satım hakları olmasına rağmen bilanço dönemlerinde bunu yapmıyorlar hatta öyle bir yasak bile vardı.
    bide carsamba günü satis yapiyor
    cuma günü cekecek parayi
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

7. Şirketin tüzel kişiliği paylarından satılmış. Arkın ın payı değil satılan benim anladığım. Pay oranına bakınca öyle anlaşılıyor. Bildirimi Arkın yapmış. Yk nakit temini için yapmış olabilir. Bakalım nasıl bir bilanço gelecek. Bir sürelik aldık bakalım küçük bir miktar. İnşallah uğurlu gelirim. https://www.alkim.com.tr/ortaklik-yapisi

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    İşlem yapılamaz dönemleri aşağıdaki link ten inceleyebilirsiniz.

https://www.spk.gov.tr/Bulten/Goster?year=2014&no=15

Sayfa 144/404 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •