Sayfa 161/404 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon
Arama sonucu : 3231 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1. Herkese günaydın. Ramazan bitti burdayız artık. Uzun bir aradan sonra neler değişmiş diyerek baktım geriye dökün yorumlara amma pek değişen birşey olmamış. Hakkımızda hayırlısı artık.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

Alıntı Originally Posted by fatihsrky Yazıyı Oku
    Herkese günaydın. Ramazan bitti burdayız artık. Uzun bir aradan sonra neler değişmiş diyerek baktım geriye dökün yorumlara amma pek değişen birşey olmamış. Hakkımızda hayırlısı artık.
    Değişen bir şey yok. Sabırla beklemekteyiz. 2022 yılı itibariyle yatırımların meyvelerini alabiliriz. Patron ve etkin gruplar isterlerse tabii.

3. Bende 2022 yılını revize ettim. Çokda birşeyler yazılmıyor çünki senetde olan yatırımcılar çok etkileniyor. Uzun vadede güzel şeyler olacak ümidim çok yüksek.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

Alıntı Originally Posted by fatihsrky Yazıyı Oku
    Bende 2022 yılını revize ettim. Çokda birşeyler yazılmıyor çünki senetde olan yatırımcılar çok etkileniyor. Uzun vadede güzel şeyler olacak ümidim çok yüksek.
    twitter ve investing sayfalarında millet sinir küpü ve çok tepkili.

5.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    twitter ve investing sayfalarında millet sinir küpü ve çok tepkili.
    Ben oralara bakmıyorum sayın yak. Özellikle investing com. Çok düzeysiz ve seviyesiz yazışmalar var. Şahsi fikrim şu zamanlarda 20 lerin üstünde olmamız gerekiyordu. 25 ler çok uzak değildi. Tabii çok pahalı deniyordu. Acaba o pahalı diyenler hala pahalı diyebiliyormu, merak ediyorum. Yazmadan edemicem 12 lere düşsün diye avucunu ovuşturan gruhda mevcut. Umarım oralara kadar salıp enayilik etmezler. Şayet öyle olursa kırılmaz sopa ile dayağı hakediyorlar. Siyasi kriz çıkmazsa sonumuz aydınlık gibi duruyor. Alt yapı yukarısı için müsait. İçi boş bir şirket değil. Biz kimseler beklemezken bekleyelim. O sövenler 20 lere geldiğinde zannedersem gemidende ayrılacaklardırki ayrılmak içinde fırsat kollayanda az değil.

6. Alkim'in kimyası bozuldu, bozdular sağolsun ortaklar.
    Endeks o kadar tepmesine rağmen bir gıdım bile ilerleyemiyor hisse, az ilerlese bile hep satış yapıyorlar. Reha bey ne der acaba bu işe.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

8. Eskiden endeks yatay veya eksiyken Alkim yukarı yapardı, boşuna kimyasını bozdular demiyoruz, endeks ralliyken de düşerken de hisse düşüyor.
    Tokmaklı ortak olduğu sürece potasyum işinden de bize ekmek çıkmayacağı anlaşıldı, belki de ertelerler beli mi olur, hisse bu fiyatlardayken alsın başlarına çalsınlar potasyumu, Haziran ayına gireceğiz nasıl bir beklenti satın alınıyor böyle arkadaş.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 161/404 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •