Special Days Image
Sayfa 171/405 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon
Arama sonucu : 3234 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,966
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Ne hayranlığı, millet en çok çıkanlara ve düşenlere bakıyor, hissenin ruhuna fatiha okumaya gelmişlerdir, bakma bize, PS ve Reha bey'in peşine düşme hatasına düştük, halimiz ortada. Bndan daha iyi yatırım mı var diyen kimdi acaba, payını artırsana başkan.
    o ironi, mesaj gitmistir gidecegi yere bawerim
    Haklisin , Payini arttirsin sirketine güvendigini göstersin, sadece teori de degil pratikte de varim desin,
    Alkim tasimak zor, Ya al unut yapacaksin yada portföyün belli bir kısmı ile trade edeceksin ,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

2.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    o ironi, mesaj gitmistir gidecegi yere bawerim
    Haklisin , Payini arttirsin sirketine güvendigini göstersin, sadece teori de degil pratikte de varim desin,
    Alkim tasimak zor, Ya al unut yapacaksin yada portföyün belli bir kısmı ile trade edeceksin ,
    Hissenin huyun iyi bildiğim için fazla almadım zaten dostum, trade edilecek kadar fazla mal da yok bende yani.
    Belki de biz fazladan beklentiye girdik, Haziran ayında bu PS yatırımıyla çok farklı yerlerde olmasını bekliyordum açıkçası, yanılttı yine, newyorkluya yem ettiler bizi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,966
    Hissenin huyun iyi bildiğim için fazla almadım zaten, trade edilecek kadar fazla mal da yok bende yani.
    Belki de biz fazladan beklentiye girdik, Haziran ayında bu PS yatırımıyla çok farklı yerlerde olmasını bekliyordum açıkçası, yanılttı yine, newyorkluya yem ettiler bizi.
    gireyim , voliyi vuruyaim kacayim diyordun
    YK, P.S. Karari aldigi gün %7 yapti ordan biceceksin hissenin ederini v.s. ..
    Bekliyoruz..

Halen 2.050.000 lot satılmaya hazır hisse var. 5.800.000 lot hisse konusunda da herhangi bir satış haberi kapa gönderilmedi.

5.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    gireyim , voliyi vuruyaim kacayim diyordun
    YK, P.S. Karari aldigi gün %7 yapti ordan biceceksin hissenin ederini v.s. ..
    Bekliyoruz..

Ava giderken avlandık new yorkluya.
    Yok ya, 20 de olsa 10 da olsa satmayacağımı düşünerek almıştım, Alkim'den daha iyi yatırım mı bulacağım sene başından beri sıfır kazanç çok şükür ki zarar yazmadık. Yaktın bizi Reha başkan.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,966
    Ava giderken avlandık new yorkluya.
    Yok ya, 20 de olsa 10 da olsa satmayacağımı düşünerek almıştım, Alkim'den daha iyi yatırım mı bulacağım sene başından beri sıfır kazanç çok şükür ki zarar yazmadık. Yaktın bizi Reha başkan.
    yapar bi %7 alir gönlünü sen iste yeter

7.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    yapar bi %7 alir gönlünü sen iste yeter
    Son dönemlerde yatırımcılarını çok küstürdüler, öyle kolay kolay gönül alamazlar ama başlangıç için fena olmaz.

Demek ki çok büyük prim yapan hisseyi almayacaksın. Hem de devamlı patron satışı olan bir hisse ise uzak duracaksın. Yanlış hissede bekliyoruz. Anlaşılmıştır.

Sayfa 171/405 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •