Special Days Image
Sayfa 174/405 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon
Arama sonucu : 3234 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,966
    Hayirlisi olsun,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Hayirlisi olsun,
    Teşekkür ederim, inşallah sizler çok kazanırsınız. En azından paramızın değerini koruyabilseydik ama olmadı maalesef. Kısmet.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,966
    iyi niyetli temennileriniz icin tesekkür ederim,
    Burda olmasa da baska yerden insallah kazanirsiniz,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

4.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Ben dayanamadım yarısını sattım, hareketli bir hisse aldım. Borsada hareketsiz yaşam zevk vermiyor. Her şeyin hayırlısı.
    Hayırlısı olsun sayın yak. Umarım aldığınız hissede daha çok kazanırsınız.

Bizimki bezdirme yapıyor. Dahada yapacak gibi duruyor.ALLAH nasip ederse, ölüm kalım, parayada ihtiyacım olmadığı sürece çiviyi çaktım buna. Egede 10 dönüm zeytinlik ve birde kocaman ev parası çıkanakadar burdayız Gitsem nereye gideceğim diyede çok düşündüm. Bu satmış olsam alacağım birkaç hisse var takipte ama onlarında durumu alkimden çok iyi değil. Birde bende şişe var. Şişeleri unutmuşum Şişede aynı bunun gibi bezdiriyor. Bu yıldan ümit yok gibi benim için. Bizi bitirirse anca siyasi kriz bitirir. Umarım elleri ayakları rahat dururda kriz çıkarmazlar.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

Alıntı Originally Posted by fatihsrky Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun sayın yak. Umarım aldığınız hissede daha çok kazanırsınız.

Bizimki bezdirme yapıyor. Dahada yapacak gibi duruyor.ALLAH nasip ederse, ölüm kalım, parayada ihtiyacım olmadığı sürece çiviyi çaktım buna. Egede 10 dönüm zeytinlik ve birde kocaman ev parası çıkanakadar burdayız Gitsem nereye gideceğim diyede çok düşündüm. Bu satmış olsam alacağım birkaç hisse var takipte ama onlarında durumu alkimden çok iyi değil. Birde bende şişe var. Şişeleri unutmuşum Şişede aynı bunun gibi bezdiriyor. Bu yıldan ümit yok gibi benim için. Bizi bitirirse anca siyasi kriz bitirir. Umarım elleri ayakları rahat dururda kriz çıkarmazlar.
    Teşekkürler sayın Fatihsrky. Benden daha profesyonel eski Alkim yatırımcısı arkadaşım kısa vadede fazla bir şey beklemen çok aptalça bir davranış biçimi, bu hisse 1 sene önceye kadar 1 e 12 kat prim yapan, operasyon yiyen ve devamlı patron satışı olan bir hissedir dedi. Doğru bir tespit olduğunu biliyordum ama hissenin geçmiş performanslarının çok iyi, finansal verilerinin çok iyi, devamlı büyüyen ve yatırım yapan bir şirket olması dolayısıyla beklentiye girdik ama beklentimiz karşılanmadı maalesef. Bu nedenle yarısı satmak zorunda kaldım. Patronlar ve tahtacı çok zor insanlar. Ülke ekonomisi iyi değil, siyasette rezil durumda. Ülke kaynakları çok kötü yönetiliyor. Yalanlar üzerine kurgular yapılıyor. Ülkede hem dışarıdan hem de içeriden güvensizlik söz konusu. Alkim hissesinin Potasyum Sülfat yatırımı mail yoluyla 15 gün önce Temmuz da üretime geçileceği söylenmişti. Dün bir arkadaşa Ağustos ayında üretime geçileceği söylendi. Reha beyin, son Blomberg Tv konuşmasına istinaden beklentilemiz çok fazlaydı. Bunu patronlar kendi lehlerine iyi kullandılar. Açıkçası borsa yatırımcısının güveneceği bir kurum mevcut değil maalesef. İnşallah bu hisseden istediğiniz hedefleri tutturup hayalinizdeki ev ve egede arazi alırsınız. Saygılar.

Burada da ve burada ki diğer hisse formlarında da hep aynı şeyleri yazıyorum ülke yonetilemiyor, ülkenin her değeri talan ediliyor yabancı gelmeden de birşey olmaz.
    İlk önce AKP nin gitmesi lazım ondan önce hisselere bir yükseliş beklemek zor.
    Tabii ki her kesin kararına saygım satıp satmamak da serbest bu düşüncem sadece Alkım için değil diğer bütün hisseler için de saygılarımla

ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    Burada da ve burada ki diğer hisse formlarında da hep aynı şeyleri yazıyorum ülke yonetilemiyor, ülkenin her değeri talan ediliyor yabancı gelmeden de birşey olmaz.
    İlk önce AKP nin gitmesi lazım ondan önce hisselere bir yükseliş beklemek zor.
    Tabii ki her kesin kararına saygım satıp satmamak da serbest bu düşüncem sadece Alkım için değil diğer bütün hisseler için de saygılarımla

ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kurtarici kim olacak onuda söyle bari..çözümüde söyle..iki koyun ver ikisinide kaybedecek muhalif liderler var..

Alıntı Originally Posted by r-e-x Yazıyı Oku
    kurtarici kim olacak onuda söyle bari..çözümüde söyle..iki koyun ver ikisinide kaybedecek muhalif liderler var..
    128 milyar $ nerde sen söylede

Sayfa 174/405 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •