Sayfa 177/405 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon
Arama sonucu : 3234 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,967
    Sodas olayi yeni birsey degil ki,
    Rödavans geliri olarak zaten bilançoda yeri var .
    ya madem güvenmiyorsunuz olumsuzsunuz,
    bak agustos vadeli viopta acik shortla gitsin,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,231
     Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Sodas olayi yeni birsey degil ki,
    Rödavans geliri olarak zaten bilançoda yeri var .
    ya madem güvenmiyorsunuz olumsuzsunuz,
    bak agustos vadeli viopta acik shortla gitsin,
    inancım gereği vadeli piyasalarla ve faizlerle coinlerle işim olmaz... güvenmek ya da güvenmemek değil... adam uyarmış ve bu uyarıyı zamanında okudum şimdi ikinci kısmı yani tweetinde hesaplanabilir dediği şeyi sordum bilen var mı diye... cevaplar için hassaten teşekkür ediyorum...
    hatırlamıyorum ama şirkette imtiyazlı hisse var mı bilmem. var ise çok operasyon olacak bir kağıt demek ki...
    birisi çıkıp da rödovans geliri yıllık şu kadar eğer şahsın iddia ettiği gibi kendi işleseydi şu kadar kar veya zarar oluşacaktı diyebilirse memnun olurum... uzun vadede hisse bulmak zor ama hisselerin de bu şekilde perişan edilmesi pek iyi bir durum değil sanırım...

4.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Arkadaşın ağzından bal damlıyor sayın yak.

Ben son bir alım yapacaktım onu bekletiyordum. O hakkımı sodyumcudan yana kullandım.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

Alıntı Originally Posted by fatihsrky Yazıyı Oku
    Arkadaşın ağzından bal damlıyor sayın yak.

Ben son bir alım yapacaktım onu bekletiyordum. O hakkımı sodyumcudan yana kullandım.
    Hayırlısı olsun. Emekli olmam ve pandemin etkisiyle devamlı internette okuyup bilgileniyoruz. Bu arada borsa keyifsiz ve zevk vermiyor. Bol kazançlar.

6.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun. Emekli olmam ve pandemin etkisiyle devamlı internette okuyup bilgileniyoruz. Bu arada borsa keyifsiz ve zevk vermiyor. Bol kazançlar.
    Teşekür ederim sayın yak. Bende keyifsiz olduğu için uzun süredir takip etmiyorum. Başka kağıtlara yönelmek bana iyi geldi. Hayırlısı artık.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

7. Potasyum Sülfat yatırımıyla ilgili en son Eylül 2020'de KAP'a haber göndermiş ve de Haziran 2021 üretim olacağı açıklanmıştı.
    Aradan bunca zaman geçti, şirket neden son durumla ilgili bir açıklama yapmıyor, ne durumda bu yatırım, ters bir durum mu var.
    Hiç şirkete soran oldu mu acaba, Çağla hanım ne diyor bu konuda, lafla değil KAP haberi lazım.
    Hisseye nefes aldıracak bir haber lazım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Potasyum Sülfat yatırımıyla ilgili en son Eylül 2020'de KAP'a haber göndermiş ve de Haziran 2021 üretim olacağı açıklanmıştı.
    Aradan bunca zaman geçti, şirket neden son durumla ilgili bir açıklama yapmıyor, ne durumda bu yatırım, ters bir durum mu var.
    Hiç şirkete soran oldu mu acaba, Çağla hanım ne diyor bu konuda, lafla değil KAP haberi lazım.
    Hisseye nefes aldıracak bir haber lazım.
    Hemen soralım sayın bawer.

Sayfa 177/405 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •