Sayfa 182/405 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by fatihsrky Yazıyı Oku
    Benim pek umudum yok. Alkanın etkisiyle hareketleniyor gibi geldi. Tavan olacak olsa şimdiye olurdu. Yanılmayı çok isterim.
    Alka'da mal yok bir de patron satışı yok, 2 dk içinde tavan oldu, o satış korkusu olmasaydı buna da dalarlardı, yapıştırırlardı tavana.
    Çoğumuz bu PS için buradayız, sene sonuna kadar bir şeyler olur herhalde, 19 lardan satış yapmışlardı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Alka'da mal yok bir de patron satışı yok, 2 dk içinde tavan oldu, o satış korkusu olmasaydı buna da dalarlardı, yapıştırırlardı tavana.
    Çoğumuz bu PS için buradayız, sene sonuna kadar bir şeyler olur herhalde, 19 lardan satış yapmışlardı.
    Burdaki uzunvadecilerin hemen hemen hepsinin çok malı var bu tahtada. Burda olupda az malı olan çok az. Az mallada uzun vade beklemek pek avantajlı olmaz zaten. Hepimizin hedefi var. Gerçekler 25 lerde olmamızı gerektirirdi ama hayal oldu maalesef. Analizciler ne ucuz ne pahalı diyor ama kendi payıma beleş diyorum. Yatırım tavsiyesi değildir. Bu sene böyle biter gibi, benim PS yatırımındanda pek beklentim kalmadı. Şahsen fiyatlandığını düşünüyorum ama umarım beni ters köşe yapar. Ben seneyede burdayım öbür senede. ALLAH nasip ederse. Çıksam piyasada alacak kağıda yok. En azından tahtacınında patronunda karektwri belli. Karamsar ruh haliyle takipteyiz.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

3. https://youtu.be/MIXcjZx4OEs Borsacı dede midir nedir, sırf bu herif söyledi diye yükseldi. Alkim kağıt dedi uçurdu.

4.  Alıntı Originally Posted by zagos Yazıyı Oku
    https://youtu.be/MIXcjZx4OEs Borsacı dede midir nedir, sırf bu herif söyledi diye yükseldi. Alkim kağıt dedi uçurdu.
    Zaten başkalarının peşine takıldığımız için burnumuz pohdan çıkmıyor.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

5.  Alıntı Originally Posted by fatihsrky Yazıyı Oku
    Zaten başkalarının peşine takıldığımız için burnumuz pohdan çıkmıyor.
    Bugün Alka ile arasındaki farkı kapatması dileğiyle, Temmuz ayına geldik, şirket bir Kap göndermedi daha.
    İyi haftalar.

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bugün Alka ile arasındaki farkı kapatması dileğiyle, Temmuz ayına geldik, şirket bir Kap göndermedi daha.
    İyi haftalar.
    Bakalım nasıl açılacak.

Herkese iyi haftalar.

7.  Alıntı Originally Posted by fatihsrky Yazıyı Oku
    Bakalım nasıl açılacak.

Herkese iyi haftalar.
    Yine tavana yapıştı kağıtçı, bizimki hala çok temkinli, fark çok açıldı.

8. Eğer dedeciler yapıyorsa bu tavanı tebrik ediyorum kendilerini ama kucaklarına vermezler İNŞALLAH. Bizde nasipleniyoruz kıyısından köşesinden.

Sayfa 182/405 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •