Sayfa 193/405 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon
Arama sonucu : 3238 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Para girmiyor piyasaya, dolara ve faize yatırmışlar tüm paraları, yoksa öyle beklentili hisseleri burada tutmazlar
    Potasyum bizi ayrıştırır diye bekliyorduk ama para olmayınca olmuyor malesef.

tersten düsün dostum, Patron hisse satti gitti dolar aldi veya faize yatirdi
    tahtayi takip edenler bilir hisse toplu , 3-5 araci kurumdan karsilikli al satlar,

Kar eden bir kurulus , yatirim yapip büyüyor uv tutanlar icin olabilirtesi var ama artık alternatifleride cikti
    düsük fk li hatta ihrracat yapan bir cok firma var...
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Para girmiyor piyasaya, dolara ve faize yatırmışlar tüm paraları, yoksa öyle beklentili hisseleri burada tutmazlar
    Potasyum bizi ayrıştırır diye bekliyorduk ama para olmayınca olmuyor malesef.
    Yeniden digital paralar gündenme. Digital paralarda yasal düzenlemeler gerçekleşirse insanların büyük çoğunluğu digital paralara yönelmesi kaçınılmaz olacaktır. Dünyanın büyük fonları da ülkemize dönüp bakmıyor. Bizi yönetenler sağolsun yüzlerini orta doğu ülkelerine yöneldiler. Ülkemizde reformlar derhal yapılmalı, yapılmazsa borsanın yüzüne bakılmaz diye düşünüyorum.

Bu şirket borsaya kote olmuşsa patronlar daha sosyal olmalı, kapalı bir kutu olmamalı. Yapılan yatırımlarla ilgili belli aralıklarla bilgiler verilmelidir. Tv ye çıkıyorsun, bitiş tarihlerinde sorun varsa açıklamalar da niçin bulunmuyorsunuz. Şirket arandığında devamlı aynı klişe cümleler kullanıyorsunuz. Hep bir gizem söz konusu.

4. İyi de faiz yıllık yüzde 19 -20lerde bu gerçek enflasyonun yarısı bile değil.Kim orda parasının erimediğini düşünüyorsa hayal görüyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    Potasyum Sülfat Yatırımımız ile ilgili olarak;
    Tüm tesisin montajının tamamlanarak 2021 yılının haziran ayında devreye alınarak, temmuz
    ayında deneme çalışmalarının başlaması öngörülmüştü. Global Covid - 19
    Pandemisi sonucu yurt dışından beklenen bazı ekipmanların teslimatında son anda
    ortaya çıkan gecikmeler yaşandığı için,
    doğal olarak montajların tamamlanması,
    devreye alma ve deneme çalışmalarının başlaması yaklaşık 45 gün gecikmektedir.
    Bu koşullar altında Eylül ayının ikinci yarısında Potasyum Sülfat Tesisinin
    devreye alınması hedeflenmektedir.

ALKİM: EYLÜL AYININ İKİNCİ YARISINDA POTASYUM SÜLFAT TESİSİNİN DEVREYE ALINMASI HEDEFLENMEKTEDİR
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Bir sorun olduğu belli idi, demek ki içerden bilgi alınıyor. Demek ki patron bu hissede çok etkin. Bravo patronlara, tebrikler.

Tam da Borsanın yeşil olduğu güne nasıl ayarladınız atayizler

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

8.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Bir sorun olduğu belli idi, demek ki içerden bilgi alınıyor. Demek ki patron bu hissede çok etkin. Bravo patronlara, tebrikler.
    Aynen katılıyorum, yoksa hissenin alıp başını gitmesi lazımdı, çok güven kaybetirdiler, Reha'ya güven gerisni merak etme sen.
    Hele ki aylardır ilk defa endeksdeki bir ralli gününe denk getirilmesi çok manidar, ben de patronları tebrik ederim bizi çok düşündükleri için.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 193/405 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •