Sayfa 194/405 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum, yoksa hissenin alıp başını gitmesi lazımdı, çok güven kaybetirdiler, Reha'ya güven gerisni merak etme sen.
    Hele ki aylardır ilk defa endeksdeki bir ralli gününe denk getirilmesi çok manidar, ben de patronları tebrik ederim bizi çok düşündükleri için.
    Bir aile şirketi olduğu için kardeşler kuzenler arasında iç çatışmalar ve fikir ayrılıkları olabilir mi diye düşünüyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,969
    Hele ki aylardır ilk defa endeksdeki bir ralli gününe denk getirilmesi çok manidar, ben de patronları tebrik ederim bizi çok düşündükleri için.
    Kap metinini kim yazmissa eski Bulvar gazetesini çok okumuş belli,
    Son anda diyor bold yapmam ironi zaten
    Normalde Temmuz ayinda denemeler baslayacakti 1 gün kala kap haberi atiyorlar..
    ve 45 gün sonrasi hedefleniyor mus.

Hadi biz UV takilmiyoruz bunlara temettüyü aliriz her sene artar diyoruz ama böyle kap haberleri yollamakta Ayiptir.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

3.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Kap metinini kim yazmissa eski Bulvar gazetesini çok okumuş belli,
    Son anda diyor bold yapmam ironi zaten
    Normalde Temmuz ayinda denemeler baslayacakti 1 gün kala kap haberi atiyorlar..
    ve 45 gün sonrasi hedefleniyor mus.

Hadi biz UV takilmiyoruz bunlara temettüyü aliriz her sene artar diyoruz ama böyle kap haberleri yollamakta Ayiptir.

Aynen, son anda ceryanlar mı kesildi yahu, biz yine de kendimizi 2022 başına hazırlayalım, 45 gün sonra yine bir bahane bulurlar, çünkü 'hedeflenmektedir'' ibaresi ucu açık anlamı taşıyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,969
    Aynen, son anda ceryanlar mı kesildi yahu, biz yine de kendimizi 2022 başına hazırlayalım, 45 gün sonra yine bir bahane bulurlar, çünkü 'hedeflenmektedir'' ibaresi ucu açık anlamı taşıyor.
    Elim gitmiyordu yazmaya ama sen yazmissin hemfikirim,
    "hedeflenmektedir" tv çıkıp , pandemiye ragmen POS sıkıntı yok hersey yolunda zamaninda bitip devreye alacağız demek kolay
    Bu noktadan sonra Koralara düsen Alkimden sembolikte olsa alim yapmalaridir,
    "Değer Yatirimcisina" borcludur. Reha Kora Bey
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

5. 1.5 yıldır her fırsatta yatırımcıya vurmuş koralar, bist düşerken 2 misli düşüp, yükselirken iş yatırımdan kafsına vururlar.Şimdi neden şirket alımı yapsın ki. Bence ailece bir 5 milyon daha satsınlarda değer yatırımcısı görsün hanyayı, konyayı.

6. Dediğiniz gibi pek adam bırakmaya niyetleri yok kağıtta. Hepimizi dökmek istiyor.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

Alıntı Originally Posted by fatihsrky Yazıyı Oku
    Dediğiniz gibi pek adam bırakmaya niyetleri yok kağıtta. Hepimizi dökmek istiyor.
    Çok kişi dökülmüştür. Çok önceden çok uygun maliyetli uzun vadeciler satmamışlardır. Son 1 yıldır patinaj halinde zaten.

8.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Çok kişi dökülmüştür. Çok önceden çok uygun maliyetli uzun vadeciler satmamışlardır. Son 1 yıldır patinaj halinde zaten.
    Uzun vade bu işin en meşekatli olanı. Burayada herşeyi yazmak istemiyorum ama tahtacıyı kırılmaz sopa ile dövme fikri hala cazip geliyor. Tahtacıda okuyormu acaba yazdıklarımızı.

Tahtacı ben hala inanamayacağın düzeyde kardayım. Beni zarara sokman için tahtayı batırman lazım. Onu yaparsanda alkim batar İstersen bu işten vazgeç, alkim babadan neyse oğuldada aynı değerde olsun milletin gözünde, yoksa itibarda elden gidecek. Babanız sağ olaydı kırılmaz sopa ile kovalardı hepinizi. Rahmetli iyi adamdı bizim gözümüzde ama sizin için aynı şeyleri malesef söylemeyeceğiz gibi duruyor.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

Sayfa 194/405 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •