Sayfa 195/405 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

Alıntı Originally Posted by fatihsrky Yazıyı Oku
    Uzun vade bu işin en meşekatli olanı. Burayada herşeyi yazmak istemiyorum ama tahtacıyı kırılmaz sopa ile dövme fikri hala cazip geliyor. Tahtacıda okuyormu acaba yazdıklarımızı.

Tahtacı ben hala inanamayacağın düzeyde kardayım. Beni zarara sokman için tahtayı batırman lazım. Onu yaparsanda alkim batar İstersen bu işten vazgeç, alkim babadan neyse oğuldada aynı değerde olsun milletin gözünde, yoksa itibarda elden gidecek. Babanız sağ olaydı kırılmaz sopa ile kovalardı hepinizi. Rahmetli iyi adamdı bizim gözümüzde ama sizin için aynı şeyleri malesef söylemeyeceğiz gibi duruyor.
    Uzun vade hissede kalmak bence çok iyi fikir değil. Gelişmelere göre yatırım yapmak en uygunu bence. Piyasanın yönüyle doğru orantılı yatırım yapılmalı. Bir de büyük kurumsal kimliği olan şirketlere yatırım yapmakta fayda var. Örnek olarak Koç Holding hisselerini tek geçerim. Düşüşlerde Koç Holding hisselerini toplamak gerekiyor bence. Saygılar.

2. bir adam twitterda 4 agustosta hacimle düşenı kırabilir yazmıştı. Adam ya cok iyi teknikçi ya da içerden bilgi alıyor.Bugün hacim arttı hayret ne kap var ne başka birşey.

Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    bir adam twitterda 4 agustosta hacimle düşenı kırabilir yazmıştı. Adam ya cok iyi teknikçi ya da içerden bilgi alıyor.Bugün hacim arttı hayret ne kap var ne başka birşey.
    Grafiklerine bakarak yorum yapılmıştı. Endeks güçlü ve güçlü şirketler iyi hareket yaptı. Bizimki de yapsın artık.

Azıcık yükseliş yapsa hemen satış geliyor, ne biçim hissesin sen, milleti güldürsen ne olur.

Pilanço günü ne zaman ortaklar..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6. bilanço son gün 19 agustos.

Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Pilanço günü ne zaman ortaklar..

19.08.2021 K ALKIM ALKİM KİMYA
    Son tarih bu. Bu tarihe kadar açıklamak zorundadır.

Teşekkürler.
    Az Bi canlılık belirtisi var.
    Blanço etkisi midir

ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Sayfa 195/405 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •