Sayfa 199/405 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1. bu ne sikko şirket anlamadım, bu alkanın bilanco iyi geldiğinde alkim e artısı olmuyor, kötü geldiğinde negatif etkisi oluyor.

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Çok çıkmıştı, çok kazandırdı, normal. Bir bilanço kalmıştı onu da bozdular, Kora efsanesi de bitti, satış yapmalarından beliydi zaten.
    Rehaya güven gerisini merak etme sen.
    Şirketimizde yönetimsel sıkıntılar da olabilir büyük ihtimalle. İnşallah yanılırız.

3.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Şirketimizde yönetimsel sıkıntılar da olabilir büyük ihtimalle. İnşallah yanılırız.
    Yolunda gitmeyen bir şeyler var gibi, Eylül ayını da es geçebilirler, zararımızla oturuyoruz hala, sene sonuna kadar şahsen kıpırdamam ne olursa fiyat, yine olmazsa koralara helal emez ıktır olup çıkarım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Yolunda gitmeyen bir şeyler var gibi, Eylül ayını da es geçebilirler, zararımızla oturuyoruz hala, sene sonuna kadar şahsen kıpırdamam ne olursa fiyat, yine olmazsa koralara helal emez ıktır olup çıkarım.
    Önemli olan zihniyettir. Rahmetli patronlar zamanında şirket piyasaya güven vermişti. Onlardan sonra aile içerisinde uyumsuzluk söz konusu herhalde. 19,27 tl. den operasyon yaptılar. Patronlarda dahil paraları cebe koydular. Cepleri para doldu. Yıl sonuna kadar bu hisse ifla olmaz diye düşünüyorum. Saygılar.

5. Gelmesi muhtemel vasat bilançoyu fiyatladık sanırım, peki Eylül ayındaki açılışı ne zaman fiyatlayacak hisse, hep kötüyü mü fiyatlayacak yahu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,970
    Gelmesi muhtemel vasat bilançoyu fiyatladık sanırım, peki Eylül ayındaki açılışı ne zaman fiyatlayacak hisse, hep kötüyü mü fiyatlayacak yahu.
    Düzeltiyorum Hedeflenen Eylül acilisi
    Son anda birsey olmazsa ,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

7.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Düzeltiyorum Hedeflenen Eylül acilisi
    Son anda birsey olmazsa ,
    Tabi, bir de hedeflenen tarihte son andaki değişiklikler de olabilir.

Birilerine yine cash para lazım oldu sanki!!!!!!
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 199/405 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •