Sayfa 26/405 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon
Arama sonucu : 3234 madde; 201 - 208 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Arkadaşım bu hissede etkin kişlerle fazla uğraşmasan iyi edersin. Onlar olmadan da bu hisseler gitmez. Ağır laflara gerek yok. Borsada fazla da mantık aramaya da gerek yok. Sakin olalım lütfen. Saygılar.
    Spek dediğin KY yi üter bu KY ye para kazandırıyor ve tahta bunun yüzünden gidemiyor laf etmeyelimmi şimdi.
    Spek olmadan tahtaların gitmeyeceğini 30 yıl önce öğrendik ama spek dediğinde az akıllı olacak mal toplayacağım derken kendi malını kaptıran spek var karşımızda.
    Bugün mal topluycam diye 3 yerden baskılarken kaptırdığı malı geri almak için kağıdı salmıyor yukarıya, Allah akıl fikir versin bunun tahtacısına ne diyeyim.

Saygılar,
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

İş yatırım 4. çeyrek karını tahmini 33 milyon Tl. olarak tespit etmiştir.

3.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    Alkim bilançosunu toparlarken, kağıt fabrikasının katkısı bir yıl sonradan gelen temettü gelirleriyle şekilleniyor.
    2020 bilançosunda ki kağıt katkısı 2019 yılı karının %80 oranında aktarılmasıyla oluşuyor. 45 mil. karın %80 olan 36 mil. dan bir miktar daha düşmüş ve 32 olarak aktarılmıştı.

bu bilgiler ışığında 2020 yılı kağıt ayağında takriben 100 mil. kar var ve 80 birimini dağıtıyor Alkime düşen 65 mil. olacak

sn 2020 açıklamış, PS bu yıl 20 ton satabilirse, hesapladım ben ton banına 1.2 mil kar bırakıyor. toplamda 24 mil. ederer.

firma 2020 için 740 mil. ciro hedeflemiş. buraddan 125 mil kar gelir.

toplarsak 24+65+125= 215 mil. tahmini 2021 yılı kar beklentim var... bu rakam tahminidir. % 10 fazla yada eksik çıkabilir.

ytd.

farklı bir düşüncesi olan var ise düzeltme yapabilir. eleştiriye açık bir paylaşımdır.
    kar rakamını ben 2021 yılı için 230 civarı bekliyorum

4. Herkese günaydın.

Kaptırdığı malın peşine düşmüyor gibi. Trede yapanlarıda pek umursamıyor.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

5.  Alıntı Originally Posted by fatihsrky Yazıyı Oku
    Herkese günaydın.

Kaptırdığı malın peşine düşmüyor gibi. Trede yapanlarıda pek umursamıyor.
    Kaptırdığı malın peşine düşmese günü neden en düşükten kapatsın ki ?

Dün 20 TL üzerinde 200 bin lota yakın diğer alıcıya mal kaptırdı, baktı mal geri gelmiyor gitti günü en düşükten kapadı.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

6. 19,47 ye kadar düşüş normal, hem bayrak hemde saatlik 50 kesişimi var bakalım saygıdeğer speğimiz ne halt yiyecek bugün nasıl fantaziler düşünecek.

7.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    kar rakamını ben 2021 yılı için 230 civarı bekliyorum
    sn 2020 görüşleriniz değerlidir , biraz detay verirseniz memnun oluruz.

8.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    İş yatırım 4. çeyrek karını tahmini 33 milyon Tl. olarak tespit etmiştir.
    geçen senede yıllıkta 112 öngörmüş fakat firma 132 açıklamıştı, bu aracı kurum tahminleri bir önceki yılın cirosu uzerin den yaptıkları tahminden başka birşey değildir. bu forumda daha değerli bilgiler mevcuttur

Sayfa 26/405 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •