Sayfa 296/405 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Pasa Yazıyı Oku
    koklu firma hisselerinin bu denli ruzgara gore hareket etmesi cok garip, halbuki saglam hisse bu zamanlarda belli olur, anlamak gercekten zor.
    zaman daraldı hisse sıkıştı ya aşağı ya yukarı ama gözü aşağıda bokta para etmiyecek galiba ytd.

SATMIYORUZ KY SATMASIN YOKSA YİYECEKLER AZ KALDI YTD

2.  Alıntı Originally Posted by kral2330 Yazıyı Oku
    zaman daraldı hisse sıkıştı ya aşağı ya yukarı ama gözü aşağıda bokta para etmiyecek galiba ytd.

Satmıyoruz ky satmasın yoksa yiyecekler az kaldı ytd
    ortağım koralar alın benden lotlarımı ama 100 tl den yoksa vermem size hiç biR zaman ytd.

3. Cuma günü artılı piyasada Alkim 1.25 eksi kapattı, bugün de durum aynı.
    Reha başgan, detarjan kaç para oldu haberin var mı, eskiden 1 hisseyle kaç kilo alıyorduk biliyor musunuz, enflasyona ezdirdin bizi başgan.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Bu adamlar sabırlı aceleleri de yok. Son 1,5 senede yatırım yapanlara benim gibi ALLAH sabırlar versin.

5.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Bu adamlar sabırlı aceleleri de yok. Son 1,5 senede yatırım yapanlara benim gibi ALLAH sabırlar versin.
    bekliyoruz satmıyoruz gelecek 100 tl ye başka yolu yok ytd.

100
    100
    100
    100
    200
    200
    200 kafayı yedik lan

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Cuma günü artılı piyasada Alkim 1.25 eksi kapattı, bugün de durum aynı.
    Reha başgan, detarjan kaç para oldu haberin var mı, eskiden 1 hisseyle kaç kilo alıyorduk biliyor musunuz, enflasyona ezdirdin bizi başgan.
    Potasyum Sülfat hikayesini çok mu abarttık dostum
    Genelde böyle oluyor zaten. Hikaye piyasaya düşüp biz hisseyi alınca, halihazırda fiyatlanmış ve elimize verilmiş oluyor

Geriye doğru sayfaları okumanızı ve daha önce paylaştığım aşağıdaki videoları izlemenizi tavsiye ederim.

Alıntı Originally Posted by himone Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yeni kurulan potasyum sülfat tesisinin ciroya katkısı hakkında bir bilgi var mı? Senelik şu kadar ciro bekliyoruz VS gibisinden. Kapta bir şey bulamadım. Şirkete soran oldu mu? Şu an ki tek beklentimiz bu tesis. Umarım güzel şeyler olur.
     Alıntı Originally Posted by KaaN- Yazıyı Oku
    Teşekkürler.

Ben baya bir bilgiye ulaştım. Aşağıdaki videolarda hem Reha başkan hem Tuncay bey güzel bilgiler vermiş.

Eski tarihliden yeni tarihliye göre;

https://www.youtube.com/watch?v=abZ8iH9ZJ-0

https://www.youtube.com/watch?v=8BCFHuQwJYk

https://www.youtube.com/watch?v=rbPRY0HsC-U

8. 2021.11.15 tarihli videoyu izleyince insanın daha da fazla alası geliyor ama hisse fiyatlarının yükselmesi için bilançoda söylenenleri önce bir görmek gerekiyor. Umarım son çeyrekte enerji maliyetlerini satışlara yansıtabilmiştir. Yansıtabildiyse eğer potasyum sülfat katkısıyla beraber 1. Çeyrek güzel bilanço açıklar.
     Alıntı Originally Posted by KaaN- Yazıyı Oku
    Geriye doğru sayfaları okumanızı ve daha önce paylaştığım aşağıdaki videoları izlemenizi tavsiye ederim.
    Mi 9 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 296/405 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •