Sayfa 318/405 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

Öyle bişey yok.
    İnsanları yönlendirmeyin.
    Alka tam konsolide oluyor blançoda..
    Sadece kar görünür

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Öyle bişey yok.
    İnsanları yönlendirmeyin.
    Alka tam konsolide oluyor blançoda..
    Sadece kar görünür

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ne alaka alka nın değerlemesi kar olarak gözükmüyor mu şimdi

3. holdinglerde mi oluyor sadece o peki ya da girişim sermayelerinde mi gözdede nasıl olmuştu, eğer dediğiniz gibiyse hiç iyi olmadı bu

4.  Alıntı Originally Posted by marv Yazıyı Oku
    holdinglerde mi oluyor sadece o peki ya da girişim sermayelerinde mi gözdede nasıl olmuştu, eğer dediğiniz gibiyse hiç iyi olmadı bu
    lotları kendi aralarında hediye ediyorlar bu enfilasyonda ne 350000 nede 650000 lot bir halta yaramaz

Hissenin değerini 100 tl yapacan ki o zaman para kazandım diyecen ytd.

ben 100 tl den aşağı vermem hedef 25,38 gösteriyorlar bu şirket için 25 komik rakam olur hehehehe.....ytd.

Alıntı Originally Posted by Serseri.26 Yazıyı Oku
    tabi ciftci alabilirse "o pahalı gübreyi"

Gübre tiplerinin neye göre ve ne kadar kullanıldığını henüz bilmiyorum ama Fitch' in global webinar toplantısında aşağıdaki bilgiler paylaşıldı. Alkim' in gübre tipi "MOP". Fiyat olarak daha düşük görünüyor. Amonyak vb gibi maddeler kullanılmıyor ve tam saf, tam çözünen bir gübre potasyum sülfat.

6. oyak yatırımın alkim'i portföyünden çıkarıp yataş önerisi yapması kötü oldu
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    oyak yatırımın alkim'i portföyünden çıkarıp yataş önerisi yapması kötü oldu
    Temel analize göre mi teknik analize göre mi çıkardı acaba?

Aracı kurumları bilirsin. Hedef fiyatlarına gelince, "yeteri kadar yükseldi" diyerek kârı realize edip, listelerinden çıkarıyorlar.

8.  Alıntı Originally Posted by KaaN- Yazıyı Oku
    Temel analize göre mi teknik analize göre mi çıkardı acaba?

Aracı kurumları bilirsin. Hedef fiyatlarına gelince, "yeteri kadar yükseldi" diyerek kârı realize edip, listelerinden çıkarıyorlar.
    Muhtemelen kendilerine göre hedefe ulaşmış gördüler herhalde.. Bir ay sonra da portföye ekledik derlerse şaşırmayız
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

Sayfa 318/405 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •