Sayfa 340/405 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Fayer Yazıyı Oku
    Alkanın karından sonra az bile değil mi bu hareketler?
    Geçenki dönemde alaknın karını pek tınlamamıştı ama. Hatta üstüne kendi bilnçosunu bile eksi fiyatladı.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

2. Senelik dipleri 13 olan alka ve alkim. Şu andaki fiyatları Yanlış ata oynamak kaderim

3. Demiyeyim demiyeyim diyorum ama mecbur ediyoralar, %80 sahibi olduğu Alka 50 lirayı geçerken bu daha 25 bile yapamadı.
    Yine Alka yükseltip bunu satmıyorlardır umarım, valla kötü duygular ve algılarla karşı karşıya bırakıyorlar, bu kadar uçurum makas olamaz yahu, burada 3-5 yatırımcı var diye bu kadar da olmaz koralar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. Net serefsizlik...

5. 15m$ para harcanarak yaptırılan Potasyum Sülfat yatırımı hammadde olmadığı için hala yatıyor mu arkadaşlar?

Evet, 9 Mart tarihli KAP açıklamasından 5 ay geçti hala yatıyor tesis..

5 aydır tüm dünyadan bir hammadde bulup tesisi çalıştıramayan yönetime yuh olsun..

6.  Alıntı Originally Posted by ValueInvestor Yazıyı Oku
    15m$ para harcanarak yaptırılan Potasyum Sülfat yatırımı hammadde olmadığı için hala yatıyor mu arkadaşlar?

Evet, 9 Mart tarihli KAP açıklamasından 5 ay geçti hala yatıyor tesis..

5 aydır tüm dünyadan bir hammadde bulup tesisi çalıştıramayan yönetime yuh olsun..
    İlgili Kap haberi
    http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1008669

Burada dikkat edilmesi gereken ir iki nokta var. Anladığım kadarıyla hammadde hazır ama buraya getiremiyorlar. Savaş bitince veya uygun koşullar oluşunca hammaddeyi buraya getireceklermiş

Diyorki kap haberinde biz bu malı getiremesek bile israil ve Ürdün firmaları ile görüştük Rusya-Ukrayna savaşı devam ederse biz hammaddeyi buralardan sağlayacağız diyor.

SOP üretimi durmuş ama 5 aydır ne olduğu hakkında bir adet haber yok.Kasıtlıda yapılıyor olabilir ama eğer üretime başlasalar bunu yayınlarlardı diye düşünüyorum.

Yabancı çıkışı olduğunu düşünürsek pek iyi bir bilanço olacağını sanmıyorum. Ne herifler ya. 5 aydır tesisi nasıl atıl bırakıyorlar anlamadım. O kadar yatırım yap sonra çöp durumuna gelsin. Gidin israilden ürdünden 3-5 alın en azından faaliyet devam eder.

YTD.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

7. 280 bini aşan endekste hisse 25 bile olamadı daha, bu rallide de olamıyorsa bundan sonra olsa ne fayda.

Neyse bilançosu bir gelsin, kötü gelirse şirketi altın suyuyla yıkasalar dokunmam bir daha, deterjan v e diğer maddelerin fiyatları ortadayken kötü gelmemeli.
    Alka'da küçük yatırımcı yok diye gazladılar, bunda sadece Kora'lardan 6 kişinin payı var, bir de holding var, ortaklar !00 biner adet alsa hisse 40-50 yapar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. Ben dün verdim. Kalanlara bol kazançlar

Sayfa 340/405 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •