Sayfa 373/405 İlkİlk ... 273323363371372373374375383 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 2,977 - 2,984 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1. ben alkim ve alka ya çok güveniyorum...mümkün oldugunca düşüşlerde almaya çalışıyorum ve en önemlisi kafam çok rahat ilerisi için keşke bugünlerde böyle sert yükseliş yapmasaydı yılbaşına kadar daha çok alabilseydim yakında promosyon parası da yatacak kısmet işte yapacak bir şey yok...beni en çok korkutan bu rusya savaşının büyümesi...

2.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    ben alkim ve alka ya çok güveniyorum...mümkün oldugunca düşüşlerde almaya çalışıyorum ve en önemlisi kafam çok rahat ilerisi için keşke bugünlerde böyle sert yükseliş yapmasaydı yılbaşına kadar daha çok alabilseydim yakında promosyon parası da yatacak kısmet işte yapacak bir şey yok...beni en çok korkutan bu rusya savaşının büyümesi...
    Edişen olmasın. Buraları fiyatladıktan sonra, şayet gidesi yoksa mutlaka alım fırsatı verir.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

3. güvenli liman karagün hissesi Tartışmasız Alkim

4. akarı yok kokarı yok. At bir köşeye dursun derler ya, alkim aynen onlardan biri
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

5. Döviz Kurlarının 2022 3. Çeyrek Finansallarına Olası Etkisi"

2022 yılının 3. çeyrek bilanço dönemini kapatırken, bilançolarda kullanılacak değerleme kurları da belli oldu. Buna göre yılın üçüncü çeyreğinde TL'ye göre Dolar, Euro ve Japon Yeni sırasıyla %11,0 %2,3 ve %4,5 oranlarında değer kazanmışlardır. Dolayısıyla döviz açık pozisyonları olan şirketlerin bu durumdan olumsuz etkilenmesi beklenmektedir.

Alkim ;
    kısa vade düzeltmesini yapsın , finasalları oldukça iyi durumda kasada 260 mil. tl döviz fazlası var, $ da %11 artış olmuş ,,,
    ilave bonus kar demek, satış haricinde 2. çeyrek rakamının üzerine 28 mil. tl yakın katkı demek
    Son düzenleme : foton; 03-10-2022 saat: 15:46.

6. Net Yabancı Para Pozisyonu-----------------------------------> 265.922.505 tl
    Parasal net yabancı para varlık/(yükümlülük) pozisyonu----> 363.879.422

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,969
    Piyasa artik umursamiyor bile yaptiklarini,
    kap haberi tasinmamis foruma,
    bende görmemizlikten geleyim ,
    https://www.youtube.com/watch?v=9arm...&start_radio=1
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

8.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Piyasa artik umursamiyor bile yaptiklarini,
    kap haberi tasinmamis foruma,
    bende görmemizlikten geleyim ,
    https://www.youtube.com/watch?v=9arm...&start_radio=1
    Üstad,

Ben taşıyım foruma

04.10.2022 tarihinde ALKIM payları ile ilgili olarak ortalama 33,20877 TL fiyattan 165.646 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi
    ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte 26.739.937 sermayesindeki paylarım/oy haklarım 04.10.2022 tarihi itibariyle % 17,83 sınırına gelmiştir.

Saygılar, YTD

Sayfa 373/405 İlkİlk ... 273323363371372373374375383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •