Sayfa 8/405 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 57 - 64 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

5 dk lıkdaki üçgen bitene kadar endeks toparlasada işimize baksak tam tavan hareketinde endeks cortladı
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

2. Geçen yıl bölündükten sonra satmıştım 6-7 ay dinlendi zamanı gelmiştir alkimin uzun vadeli ümitliyim

Alıntı Originally Posted by pamuk01 Yazıyı Oku
    Geçen yıl bölündükten sonra satmıştım 6-7 ay dinlendi zamanı gelmiştir alkimin uzun vadeli ümitliyim
    Suan kisa vade satma zamani gelmis gorunuyor....ytd

Gıdacılar gübreciler haldır haldır artarken gübreye hammadde üretecek şirket tırmalıyor ulen yermiyiz be pala.
    19,67 üstüne atarsak şu kısadaki üçgen dinlenmesi işi bitecek bakalım sabahtan beri tırmala behçet ama böyle uğraştırmasıda sağlıklı sonra tavan kilit kilit gittiğinde geri dönüşü sert oluyor.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

robot mübarek ilmek ilmek işliyor şu grafik birde 1 dakikalık mübarek be

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Avatarı R-E-X R-E-X şu an forumda
    Bronz Üye

Duhul
    Mar 2020
    Gönderi
    3,514
    Alıntı Originally Posted by iiiskender Yazıyı Oku
    belkide istediği budur, nereye savrulacağını belli etmiyo, perşembe ve cuma günü duruşu önemli,

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yarin eksi kapama olasiligi fazla..16 tl altinda fazla kalacagini dusunmuyorum....19.2 hedefi var...en fazla 2 hafta tahminim....ytd

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sayın R-E-X, Tebrik ederim Dostum,
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Üçgen içinde artık alfabede harf kalmadı hadi be kardeşim endeksde fake kırış yaptı yahu viopda teb merill açmış 200 bin long ulan sanki endeks düşecekde diğer shorttaki kerizlere paramı kazandıracak yabancılar.
    Sabahtan beridir kanser etti endeks tam kaptırdık gidiyoruz hopp endeks aşağı kırıyor bizim yapı gene bozuluyor, sabahtan beridir endeks bizi bir salmadı gitti mübarek be.

Utanmasa eksi yapacak

Sayfa 8/405 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •