Special Days Image
Sayfa 6/404 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 3231 madde; 41 - 48 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,041
     Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    sn izci takriben 6 mil. lot tavanda el değiştirdi
    1 Milyon Lotu yeterli olarak düşünüyordum. Çok yüksek...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

2. Adam gibi adam olanın hissesi taleb görür.Patron alışık olmadığımız tarz çıktı.Kendilerine Allahtan sağlık ve hoşluk diliyorum kalanına zaten ulaşmış.Hissede olan ky kardeşlerime bugünkü gibi sevinçli günler diliyorum.

3. image.jpg

yapılan çanak çalışamsı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,701
     Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Temmettü para ile alamadik , iste sallamayacaksin haftaya yok 10 gün sonra diye
    disiplinli davranip ertesi gün alacaksin.

Öncelikle yeni başlık vatana millete ve tabii ALKİM sakinlerine hayırlı uğurlu olsun.

Dvk hocam bidaha olmasın, temettü kesildiği gün paraya ihtiyaç yoksa hisseye yapıştıracan.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

5. Günaydın herkese,

Bugün kararlımı değilmi onu test edeceğiz. Al sat yapan arkadaşların dikkatli davranmalarını temenni ederim. Yinde ters köşede yapabilir dikkat etmek lazım.

Patron açıklama yaptıkdan sonra hareketlendi. Alkime olumsuz haber beklenmiyor. Herşey güzel.Raylar hızlı tren için hazırlanmış. Gerisi tahtacıda artık. Öldürürmü, güldürürmü bilinmez. Bakalım bahtımızda ne var
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

6. Patronun BHT röportajındaki en önemli mesajı ortak satışları hakkında açıklamalarıydı bence..
    "Özel sebepler nedeniyle bazı aile üyleri %1-2 hisse satabilir, kendim için ALKIM'den daha karlı bir yatırım düşünemiyorum" dedi
    bu hisse üzerindeki ortak satışı baskısını hafifletmeye yetti... geri kalan PS yatırım haberleri falan biliniyordu zaten..

Sayfa 6/404 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •