Sayfa 260/405 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    İyi yatirim sıkıcıdır.
    Bazen cok bunaltir ama faaliyetleri yerindeyse beklemeye devam.
    Ytd syg

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    +1
    Ps li bilançolarıda bekleyeyim bakalım

Ytd

2. Sent from my iPhone using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Benim hiç kimse ile sorunum yok. Bu şirkete yatırım yaptıysak kaliteli ve karlı bir şirket olduğu içindir. İyi eğitimli ve özel sektör, resmi kuruluş tecrübesi olan bir kişiyiz. Karadeniz insanı olarak genetik yapımı değişemem. Bu sayfalarda da hiç bir kimseye de saygısızlık yapmadık, yapmayız da. Bana da saygısızlık yapanı da göz ardı edemem. Saygılar.
    Sayın yak, saygısızlık yapıyorsunuz demek istemedim. Bunun daha vakti gelmedi demek istedim. Ben ilkokul mezunuyum Okumak içimde yoktu bende okumadım.

Ben bu senede girmeden önce ve girdikten bir süre sonra Alkim için bol bol analiz yapıp duruyordum. Sonra sinyallere tepki vermeyince vazgeçtim. 6 aydıra yakın süredirde msdownloaderdan veri bile indirmedim. Bakmıyorum artık.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

Alıntı Originally Posted by fatihsrky Yazıyı Oku
    Sayın yak, saygısızlık yapıyorsunuz demek istemedim. Bunun daha vakti gelmedi demek istedim. Ben ilkokul mezunuyum Okumak içimde yoktu bende okumadım.

Ben bu senede girmeden önce ve girdikten bir süre sonra Alkim için bol bol analiz yapıp duruyordum. Sonra sinyallere tepki vermeyince vazgeçtim. 6 aydıra yakın süredirde msdownloaderdan veri bile indirmedim. Bakmıyorum artık.
    Size karşı herhangi bir tepkim yok sayın fatihsrky. Genel düşüncemi yazdım. Herkesin fikirlerine saygılıyım. Ben emekliyim ve pandemin dolayısıyla spor, alışveriş dışında evde vaktimi değerlendiriyorum. Bu nedenle gündemi internet üzerinden takip ediyorum. Size bereketli kazançlar diliyorum. Saygılar.

5.  Alıntı Originally Posted by higgsbosson Yazıyı Oku

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Abi bu tablolardan ne anlayacağız boğa kızışırsa atlama yapar 19 üstü olur mu demek ytd

6. Az gayret Alkimo, develer, eşekler bile geçti seni.
    İyi haftalar herkese.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Az gayret Alkimo, develer, eşekler bile geçti seni.
    İyi haftalar herkese.
    abi bu ne zaman 100 tl yi geçer ben o zaman çıkacamda hedef 100

8.  Alıntı Originally Posted by kral2330 Yazıyı Oku
    abi bu ne zaman 100 tl yi geçer ben o zaman çıkacamda hedef 100
    100-100-100-100-100-100-100-100-100-100-100 e hadi yüz artık yüz

Sayfa 260/405 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz