Sayfa 347/405 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1. Katılyorum size, bu bilançoyu 28-30'larda karşılaması lazımdı, bu fiyatlarda bile hala nazlanıyor, sabah tükkanı kapatır diye beklerdim açıkçası, Alka gibi olamıyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Zirve kırılımı yapacak şey yok bunda, umutlar başka bahara, dizlerimizi dövmeye erken başlayacağız galiba Dvk, bankalar dün tavan yaptı, bugün demir çelikçiler, Kora'ların alkimi aldığını kusuyor yine.

3. Baktım bu gitmemiş önceki gün düşüşte 23.5 den aldım sabah 26,5 den verdim. Düşünmeden hareket ettim kar yazdı, anlamadım ama ne kolaymış böyle. Kırk düşünsek kaçırır zararı bulurduk.

Tekrar almak için de öyle gözümün içine bakıyor... Var bir gariplik ya...

Kişisel görüşüm olup yatırım tavsiyesi değildir.

4. Bilançoyu yine fiyatlayamadı

YTD.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

5.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Bilançoyu yine fiyatlayamadı

YTD.

Maalesef hiç bir şeyi fiyatlamadığı gibi bilançoyu da fiyatlamadı.
    Reha bey hissenin arkasında durmalı, bir geri alım kararı alınmalı, hisseye ve şirkete piyasa ilgisi yok, 3-5 al-satçıya kalmış.

6. Hisse +8 olsa bile her an düşecek gibi oluyor. Alka ile alkim nasıl aynı şirkete ait olabilir ki ))))

7. Asıl olan, borsada haberler duyulunca fiyatlanır. Yalnız bizimki iyi zamana denk gelmedi. Dün değil de bugünü ölçü alma şansı verirmi acaba? Bugün ki hareketlerinden bilançonun hangi ellerde kaç para edeceği netleşir. Dün geri dönüş sinyali verdi. İnşallah yukarıdır. Bilançonun iyi geleceğinden pek ümitli değildim. Fiyatlayamaması hayal kırıklığı olmayacak benim için.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

8. Koca bilonçoyu dün yemiş gibi duruyor maalesef.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

Sayfa 347/405 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •