Sayfa 295/405 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395 ... SonSon
Arama sonucu : 3238 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Alkim sapkadan tavsan cikarir mi bilancodo görecegiz
    Sihirbazların tavşanları şapkadan nasıl çıkardıklarını hep merak ederim, tavşan kıpır kıpır, şapkaya nasıl sığdırır vs. acaba tavşana uyuşturucu verirlermiki.

Eğer Alkim şapkadan tavşan çıkarırsa, sorun şu olur, seyirciler izledikleri gösterinin hep tekrarını ister.

saygılar, YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by Mr.No.Name Yazıyı Oku
    Sihirbazların tavşanları şapkadan nasıl çıkardıklarını hep merak ederim, tavşan kıpır kıpır, şapkaya nasıl sığdırır vs. acaba tavşana uyuşturucu verirlermiki.

Eğer Alkim şapkadan tavşan çıkarırsa, sorun şu olur, seyirciler izledikleri gösterinin hep tekrarını ister.

saygılar, YTD
    https://www.ilizyon.net/ilizyon-bilg...gi-hilesi.html
    Zaten bu ceyrekten sonra pek de ihtiyaci kalmayacak da,
    Reha başganda eline cebine atıp kuzeni Ferit Kora gibi sirketinin hissesinden biraz alsa
    gimildanacak hissede bakalim
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

3.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Alkim sapkadan tavsan cikarir mi bilancodo görecegiz
    bilanço ne zaman alan yok satan yok

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by kral2330 Yazıyı Oku
    bilanço ne zaman alan yok satan yok
    şubat ayin ortasindan sonra diyorlardi,
    takilmayin bunlarin bilanco gönderim zamanlarina ,
    Son gün son dakikada yolluyorlardi,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Asya'da gübre riski
    Asya’nın kalabalık tarım ülkelerinde gübre sektörleri Ukrayna gerilimiyle artan potasyum bileşiği riskini değerlendiriyor.

Potasyum bileşiği arzında Rusya ve Belarus’un payları sırasıyla yüzde 20 ve 17 düzeylerinde bulunuyor. Gübre fiyatlarındaki yükselişle baş etmeye çalışan Asya ülkeleri Ukrayna dolayısıyla Rusya’ya olası yaptırımların bu alanda arz şoku yaratmasından endişe ediyor. Çin, Endonezya ve Hindistan gibi dünyanın en kalabalık ülkelerinde endişenin dozu daha fazla.

6. Arkadaşlar yeni kurulan potasyum sülfat tesisinin ciroya katkısı hakkında bir bilgi var mı? Senelik şu kadar ciro bekliyoruz VS gibisinden. Kapta bir şey bulamadım. Şirkete soran oldu mu? Şu an ki tek beklentimiz bu tesis. Umarım güzel şeyler olur.

Mi 9 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by himone Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yeni kurulan potasyum sülfat tesisinin ciroya katkısı hakkında bir bilgi var mı? Senelik şu kadar ciro bekliyoruz VS gibisinden. Kapta bir şey bulamadım. Şirkete soran oldu mu? Şu an ki tek beklentimiz bu tesis. Umarım güzel şeyler olur.

Mi 9 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yerin dibine girsinde çıkmasın inşallah bana bed dua ettiriyorlar yok artık borsa + biz hep eksi satmıyorum hadi alın elimden 11-13 lere gel bekliyorum.ytd.,

sizde satmayın gemiden indiriyorlar çapa alırsa karada kalırsınız ytd

8. koklu firma hisselerinin bu denli ruzgara gore hareket etmesi cok garip, halbuki saglam hisse bu zamanlarda belli olur, anlamak gercekten zor.

Sayfa 295/405 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •