Sayfa 306/405 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356 ... SonSon
Arama sonucu : 3238 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

Güçlü bir şirket bu tür problemleri anında çözmesi lazım. Ben devamlı şirketi aradığımda hep aynı klişe cevapları verirlerdi. Çok ketum bir şirket ama olumsuz haberleri göndermede ustalaşmışlar. Samimi bir davranış biçimi değil bence. Saygılar.

2.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Bu isin baslangici zaten İsrail DSW firmasi degilmiydi belarus nerden cikti )

Stratejik ürün aliyorsun , tüm isletmenin calismasi buna bagli neden farkli iki ülkeden almiyorsun

25 ton alacaksan 15 ton A ülkesi 10 ton b ülkesi yada firmasi

yazilacak çok sey varda

Aynen, alternatifleri de var ayrıca, yok fiyat dalgalanmalarıymış, tüm emtialarda var.
    Demek istediğim bu haberin lüzumu yoktu, çözülebilecek bir konu.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. "Bu sebeple mevcut ham maddemiz tükenince SOP üretimimiz de geçici olarak durmuştur. Satışlarımız stoklarımızdan yapılmaktadır."
    Potasyum sülfat üretimini hammadde olmadığı için durdurmuşlar. Savaş 2 haftadır var. Ne yapıyorsun sen şirket olarak.

Mi 9 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by himone Yazıyı Oku
    "Bu sebeple mevcut ham maddemiz tükenince SOP üretimimiz de geçici olarak durmuştur. Satışlarımız stoklarımızdan yapılmaktadır."
    Potasyum sülfat üretimini hammadde olmadığı için durdurmuşlar. Savaş 2 haftadır var. Ne yapıyorsun sen şirket olarak.

Mi 9 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Potasyum işinden hiç bir hayır göremedik zaten, tam tersine ne zaman hisse başını kaldırsa onunla ilgili olumsuz bir haber gönderiyorlar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Bugünkü projeksiyon ile yazıyorum;; yarın ne olur bilemeyiz AMAAAA
    Patron dediğin sasa nın patronu gibi olacak kazanmak için çok çalışacak ve sadece ben kazanayım demeyecek ben kazanırken yatırımcılarımda kazanacak diyecek
    Niyet iyi olmadımı elindeki altın olsa da hiç bir anlamı olmuyor.
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Potasyum işinden hiç bir hayır göremedik zaten, tam tersine ne zaman hisse başını kaldırsa onunla ilgili olumsuz bir haber gönderiyorlar.
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

6.600 ton ilk sevkiyatı almışlar çok şükür!!!

Son çeyrekte 2.400 ton potasyum sülfat üretip 1.000 ton civarı satmıştık. Bu 6.600 ton potasyum klorür ile ne kadar potasyum sülft üretilebiliyor acaba. Yatırımcı ilişkilerine eposta gönderdim bakalım cevap verecekler mi?

Ayrıca faaliyet raporunda aşağıdaki Ar-Ge notları vardı. Yönetim Kap' a belarus haberini gönderirken keşke altına bu bilgilerin güncel durumunu da ekleseydi. Çok gerilmezdik.

Ham tuz elde edildikten sonra kalan ve sodyum sülfat ve sodyum klorürden doğal olarak mümkün olduğunca arınmış üst solüsyon bu yıl ilk defa yeni bir havuza alınarak gerekli konsantrasyona yükseltilmiş ve kainit olarak havuz tabanına çökmüştür. Kainit; potasyum klorür ve potasyum sülfat üretimi için kullanılma ihtimali çok yüksek olan bir hammaddedir.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından Çevresel Etki Değerlendirilmesi Yönetmeliği' nin Ek-II listesinde yer alan "Tuz Üretimi (Potasyum Klorür, Potasyum Sülfat) projesi ile ilgili olarak inceleme ve değerlendirme yapılarak "Çevresel Etki Değerlendirilmesi Gerekli Değildir" kararı verilmiştir.

7. Allah belanızı versin Ş........

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Haberi fiyatlıyor. Dua edelimde bugün bu işi bitirmiş olsun. Şansımız varmış haberi akşam üzeri atmadılar. Bu haber bencede gereksizdi. Az başımızı kaldırsak birileri kösele kundurasıyla başımızı eziyor. Kendi gitmezmiş gibi birde alkayıda çekti.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

Sayfa 306/405 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •