Sayfa 308/405 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358 ... SonSon
Arama sonucu : 3238 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Kap haberini gönderecek eleman digerlerinden geç işe basladigi icin olabilir mi üstadim
    Ucurtmayi vurmasinlardaki gardiyanlar gibi oldu , yakilip yakilmadigini kontrol et, yakilip yakilmadigini kontrol edeni kontrol edini kontrol et )

bu arada bizim gemi Ukraynanın Nikolaev Limanında, o limanda su anda gecici kapali , Azak denizi ile isimiz yok

Meterolojiden sonra Coğrafyada ögneriyoruz

İklimi tamamen değiştirdik, bu savaşa da el atmış bulunuyoruz, hafta sona sonuç almak dileğiyle.
    Rusya ve Belarus kankalar zaten, neden sevkiyatı Azak'a yönlendirmiyorlar, belki de yapmışlardır.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku

İklimi tamamen değiştirdik, bu savaşa da el atmış bulunuyoruz, hafta sona sonuç almak dileğiyle.
    Rusya ve Belarus kankalar zaten, neden sevkiyatı Azak'a yönlendirmiyorlar, belki de yapmışlardır.
    Emin olmamakla beraber söyle olmustur
    Daha uygun fiyatla gemi bulduklari icin
    Nikolaev Limani teslimi istemistir Alkimciler,
    Bu Limanda Ukranyanin sınırları içinde,,
    o yüzden sevkiyatı yönlendiremiyorlardir
    Belki ikinci siparisi gecip senin dedigin güzergahta yapmislardir,

Belarusta yaptirimlara maruz kaliyor o yüzden , piyasa fiyatlari gecerli degildir,
    Fiyatlari düsmüstür, Alici bulmamiyordur.
    daha uygun fiyata ne bulursa almasi lazim yönetim

Ferit Başkana sorsunlar o daha rasyonel yönetiyor Alkayi ,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

3. )
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Kar yağışında dolayı elemanlar mesaiye geç başladılar diye bir KAP haberi bekliyoruz.
    Azak denizindeki gemiler limandan hareket ettiler diyor Denizcilik Genel Müdürlüğü.
    Alka 23.5 oldu, Alkim hala 18'li fiyatlarda.
    Mi 9 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. https://borsaistanbul.com/tr/duyuru/...ik-yapilmistir
    Alkim kimya imkb 50 endeksinden çıkarılacakmış.

Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Gemi olayı Blomberg te 1 saat önce yayımlandı. Burada konuşulan şirket sorunlarıyla ilgili Çağla hanıma dün akşam mail attım. Cevabını bekliyorum. İnşallah hissemiz beklentilerimize cevap verir. Bol kazançlar herkese.
    Sayın yak;
    Yatırımcı ilişkilerinin mail adresi nedir? İnternet sayfasında baktım baktım bulamadım. Genel mail adresine gönderdim 3 gün önce, cevap yok.

Alıntı Originally Posted by KaaN- Yazıyı Oku
    Sayın yak;
    Yatırımcı ilişkilerinin mail adresi nedir? İnternet sayfasında baktım baktım bulamadım. Genel mail adresine gönderdim 3 gün önce, cevap yok.
    Ben dün akşam mail attım, bugün cevap verildi. Selamlar.
    İstemiş olduğunuz bilgiler :

Alkim Kimya A.Ş. *212 292 22 66 /1140 Çağla Koçel Yatırımcı ilişkileri
    mail adresi : [email protected]

Gönderdiğim mail ve cevabı aşağıdadır.

Sayın Çağla hanım;
    Son 13-14 aydır size yatırım yapan yatırımcıları mağdur ettiniz. Olumlu haberler konusunda çok ketumsunuz. Gereksiz önemsiz olumsuz haberleri de hisse yukarı hareketlere başladığında gönderiyorsunuz.Devamlı ortak satışı gönderip yatırımcıların moralini bozuyorsunuz.Birinci kuşak patronlar vefat ettikten sonra şirketinizde bütünlük kalmadığını düşünüyorum. En son kap haberi de çok gereksiz ve beceriksiz bir yönetim anlayışı içeren bir haber niteliğinde. Sosyal medyalarda, şirketinizle ve patronlarınızla ilgili yatırımcıların ağır hakaret ve küfür dolu cümlelerini okuyorsunuzdur. Bu ağır hakaret ve küfürleri kendi adıma uygun bulmuyorum. Şirketinizin kalitesini ve güvenini sarsacak uygulamalardan kesinlikle kaçınmanızı ve şirketinizin yatırımcıyı koruma noktasında hisse geri alım gibi uygulamaları gündeme almanızı tavsiye ediyorum. Bir yatırımcı olarak, şirketinize yatırmış olduğumuz paranın serbest piyasa koşullarında reel olarak değer kaybetmesini istemiyoruz. 2022 ve sonrası için Alkim ve Alka şirketlerinin geleceği hakkında bilgi verirseniz sevinirim. İyi çalışmalar diler, saygılar sunarım.

Yaşar Aydın KULELİ
    Makina Mühendisi

Yaşar Aydın Kuleli
    12:09 (6 saat önce)
    Sayın Çağla hanım dün akşam yolladığım maile cevap verirseniz sevinirim. Saygılar.

Çağla Koçel
    16:21 (2 saat önce)
    Alıcı: ben

Sayın Yaşar Aydın Kuleli, öncelikle şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. 2021 yılına ait finansal tablo-dipnotlar ve faaliyet raporumuz 24 Şubat Perşembe günü, Alkim Kağıt’a ait bildirimler ise 23 Şubat Çarşamba günü KAP platformunda sizlerle paylaşılmıştır. 2021 yılına ait tüm bilgiler gönderimlerde mevcuttur. Şu an için şirketimizin kısa vadede hisse geri alım programı bulunmamaktadır. Ayrıca şirketimiz ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.alkim.com kurumsal internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Belarusta yaptirimlara maruz kaliyor o yüzden , piyasa fiyatlari gecerli degildir,
    Fiyatlari düsmüstür, Alici bulmamiyordur.
    daha uygun fiyata ne bulursa almasi lazim yönetim
    Belkide insan haklari ihlali yüzünden daha önce yaptirim yemistir
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

8.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Ben dün akşam mail attım, bugün cevap verildi. Selamlar.
    İstemiş olduğunuz bilgiler :

Alkim Kimya A.Ş. *212 292 22 66 /1140 Çağla Koçel Yatırımcı ilişkileri
    mail adresi : [email protected]

Gönderdiğim mail ve cevabı aşağıdadır.

Sayın Çağla hanım;
    Son 13-14 aydır size yatırım yapan yatırımcıları mağdur ettiniz. Olumlu haberler konusunda çok ketumsunuz. Gereksiz önemsiz olumsuz haberleri de hisse yukarı hareketlere başladığında gönderiyorsunuz.Devamlı ortak satışı gönderip yatırımcıların moralini bozuyorsunuz.Birinci kuşak patronlar vefat ettikten sonra şirketinizde bütünlük kalmadığını düşünüyorum. En son kap haberi de çok gereksiz ve beceriksiz bir yönetim anlayışı içeren bir haber niteliğinde. Sosyal medyalarda, şirketinizle ve patronlarınızla ilgili yatırımcıların ağır hakaret ve küfür dolu cümlelerini okuyorsunuzdur. Bu ağır hakaret ve küfürleri kendi adıma uygun bulmuyorum. Şirketinizin kalitesini ve güvenini sarsacak uygulamalardan kesinlikle kaçınmanızı ve şirketinizin yatırımcıyı koruma noktasında hisse geri alım gibi uygulamaları gündeme almanızı tavsiye ediyorum. Bir yatırımcı olarak, şirketinize yatırmış olduğumuz paranın serbest piyasa koşullarında reel olarak değer kaybetmesini istemiyoruz. 2022 ve sonrası için Alkim ve Alka şirketlerinin geleceği hakkında bilgi verirseniz sevinirim. İyi çalışmalar diler, saygılar sunarım.

Yaşar Aydın KULELİ
    Makina Mühendisi

Yaşar Aydın Kuleli
    12:09 (6 saat önce)
    Sayın Çağla hanım dün akşam yolladığım maile cevap verirseniz sevinirim. Saygılar.

Çağla Koçel
    16:21 (2 saat önce)
    Alıcı: ben

Sayın Yaşar Aydın Kuleli, öncelikle şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. 2021 yılına ait finansal tablo-dipnotlar ve faaliyet raporumuz 24 Şubat Perşembe günü, Alkim Kağıt’a ait bildirimler ise 23 Şubat Çarşamba günü KAP platformunda sizlerle paylaşılmıştır. 2021 yılına ait tüm bilgiler gönderimlerde mevcuttur. Şu an için şirketimizin kısa vadede hisse geri alım programı bulunmamaktadır. Ayrıca şirketimiz ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.alkim.com kurumsal internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla.
    Sen ne yazmışsın gelen cevap ne. Alakasız. Ben artık yazmıyorum. Ben pek haz etmem aynı cevaplardan. Sanki otomatik yanıtlanmış gibi.

Allah muhafaza bölünmeye gitmedikleri sürece maddi durumda elverdiğince burdayım. Tahtacı ky istemiyor. Baya döktü. Bu bezdirme politikasıyla dökülmemek zordu. Euro bazından hesapladığımda ben Alkimde zararda değilim. Gerçi benim maliyetim çok düşük. Yüksekden maliyetlenenler içinde külliyen zararda şuan.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

Sayfa 308/405 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •