Sayfa 241/405 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    alka değer kazanınca alkim de artması gerekirken yüzde 2 eksi yapıyor.borsayı kumar ettiler adiler.en çok düşenler arasında ilk 10 a girdi.Allah belasını versin bunu bu hale getirenlerin
    Sevgili 2020 sizi hep takip ederim hiç yanılmazsınız. Alkim benim nezdimde geleceğin egeen idir. Sabır edelim. Görelim mevlam neyler, neylerse güzel eyler.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yine hissenin dengesi bozuldu, deli danalar gibi yalpalıyor. Kademelerdeki lotlar az.

3. https://t24.com.tr/haber/gubre-ihrac...geliyor,987119 ampül iktidarında şeye yan bastık, bir bu eksikti. her gübreye ihracat yasağı getiriyormuş padişah.

4.  Alıntı Originally Posted by emuly Yazıyı Oku
    Sevgili 2020 sizi hep takip ederim hiç yanılmazsınız. Alkim benim nezdimde geleceğin egeen idir. Sabır edelim. Görelim mevlam neyler, neylerse güzel eyler.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    evet sn emuly,alkimin değerini herkes anlayamaz.2-3 yılda iyi yerlere gideceğinden ümitliyim.beklemeden çocuk bile olmaz

Gübre ihracatının yasaklanması mı düşüşü gerçekleştirdi. Saygılar.

6. Herifler gerçekten faizi düşürdüler. Espirimi yapıyorlar yoksa ciddi ciddimi hala ayıkamadım. Nasıl bir kafa bu ya, çözemedim vallahada billahada. Ben düşürdüm demeyle düşermi bu ya. İçeride enflasyon tavan yapmış adam fazi düşürüyor. Ne içiyorlarsa bende istiyorum. BANADA VERSİNLER. Ben ekonomist değilim ama bunun böyle olmayacağını bilecek kadar bilgim var. Peki bunu yapanlarda ne eksik?

Bizi yürütmeyen siyasi istikrar. Düşük faiz ile kredi kullanacam diye bize abanıyor. Vay anasını sayın seyirciler. Çıldırdım resmen.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

Akıl mantık sağduyu sorumluluk ülkeyi terk edeli yıllar oldu.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

8.  Alıntı Originally Posted by fatihsrky Yazıyı Oku
    Herifler gerçekten faizi düşürdüler. Espirimi yapıyorlar yoksa ciddi ciddimi hala ayıkamadım. Nasıl bir kafa bu ya, çözemedim vallahada billahada. Ben düşürdüm demeyle düşermi bu ya. İçeride enflasyon tavan yapmış adam fazi düşürüyor. Ne içiyorlarsa bende istiyorum. BANADA VERSİNLER. Ben ekonomist değilim ama bunun böyle olmayacağını bilecek kadar bilgim var. Peki bunu yapanlarda ne eksik?

Bizi yürütmeyen siyasi istikrar. Düşük faiz ile kredi kullanacam diye bize abanıyor. Vay anasını sayın seyirciler. Çıldırdım resmen.
    saçmalamanın daniskasını yapmışsın.hem ekonomist değilim diyorsun hem çoğu ekonomistin eleştirmediğinin katmerlisini eleştirmişsin.faizler düşmeden hiçbirşey düzelmez.üretim maliyetlerinin önemli bir kalemini oluşturan faizlerin düşmesi maliyetleri dolayısıyla fiyatları düşürecektir.ben de çok merak ediyorum sen ne içiyorsun da iktisadi konularda zerre kadar bilgi birikimin olmadan ahkam kesiyorsun.burada siyaset yapmanın yasak olduğunu bilmeyecek kadar zavallısın da aynı zamanda.bizi yönetemeyen siyasi iktidardan daha iyisini bu millet buldu da mı seçmedi.Bir bak bakalım sence kim hangi kafa yönetecek bu ülkeyi.özelden yaz da burada siyaset yapıp kimseyi rahatsız etmeyelim.

Sayfa 241/405 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •