Sayfa 11/405 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 81 - 88 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1. güzel para girişi olmuş, küçük yatırımcı tarafı satış ağırlıklı görünüyor, bank of amerıca 2 gündür aldıklarını kusmuş gibi görünüyor, kısaca orta ve uzv. bekleyenlerin soru işaretlerini patron giderdi, kısada al satcılar ne kadar yön verir bekleyip görelim..

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Siz zaten satmamış mıydınız.
    Ben 3-4 kere aldim sattim bir yil icerisinde...alkim simdilik al sat yapiyorum çünki baska hissede uzun zamandir pozisyondayim bozmadim...alkim icin yeterince para olmadigi icin simdilik ara ara girip cikiyorum...

3. Yazan çizen yok demiştim meğer sayfa yenilenmiş

Hayırlı olsun..

IN2010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Endeksinde halt etmesi de var bugün. Kaç gündür yukarı yapan endeksin düzelteceği tuttu ama fake düşüş hani aşağı bayrak yaptım bak onuda aşağı kırdım gel gel shortla bedava para dağıtıyorum viopda diyor pala ama sonra yeterli shortçu biriktiğinde de sağlam doğruyor. Teb ve merill in o kadar longu dururken endeksin düşmeside cidden ilginç diğer short tarafında adam kalmadı sanırsam yeni taze mazot arıyorlar.

Memleketin AYI sı bitmezzzz.

Günlük grafikte 18.86 ile 19.02 arası boşluk var kaçış boşluğuda olabilir ama ben bugün o boşluğu dolduracağını tahmin ediyorum, sonrası spek amcanın bileceği iş. Boooool kazançlı bir gün dilerim ALKİM sakinleri.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

5. Herkese günaydın,

Yine gözlemliyoruz. Sabırla bekliyoruz. Oturduk üstüne kalkmayalım Dün tavan olması lazımken utanmasa ekside kapatacaktı. 19-20 kademeleri için girmedim bu senede. Daha yüksek beklentim var. Olursa olur, olmassada nasipde ne varsa o olur. Temettüleri alacağım İNŞALLAH.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

Dün merillin baskısıyla diğer satıcıdan 1 milyon lot mal çektiler hemde mevcut fiyatlardan. Aşağı verse dün satan KY fazlasıyla malı yerine koyar yani gerizekalı değilse tahtacı yapması gerekeni iyi biliyor ulan 1 milyon lotu toplamışın tek günde yedirmemen lazım millete o malı be kardeşim yapıştır tavana satanın kursağında kalsın işte.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

7. 18.86--19.02 arasında boşluk var. Buralara gelmişken boşluğu kapat bari..

8. 18.86--18.90 arasında minicik bir boşluk kaldı...

Sayfa 11/405 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •