Sayfa 219/405 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319 ... SonSon
Arama sonucu : 3238 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Açılış programı var mı, kimler katılacak konusunda bir KAP gönderme zahmetinde bulunsalar Çağla hanım.
    Garanti değil demekki, ama bu saatten sonra erteleneceğini sanmıyorum, oradan verilecek mesajlar önemli.
    Şahsen bu PS yatırımı gözümde fazla büyüttüğümü geç de olsa anladım, bendeki heyecan şirket yetkililernde olmadı valla.
    Enseyi karartma P.S. yatirimi Alkim icin büyük olay
    Ürün Gamini gelistirip yeni bir gelir kapisi olusturuyor uv icin çok güzel olacak
    ikinci kapasite arttirimi ile daha iyi olur,
    Alkim böyle bir kağıt sabertmek lazim,
    ayir 3/1 lotunu trade olarak baktin fiyatlandi sat , asagidan al mirim
    sen sattin gitti zaten nakite ihtiyacim vardi de
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

2. Diğer bir sitede bir vatandaş yazmış telefonda çağla hanım adama açılacak demedik, eylğlfde hedefliyoruz dedik demiş. Ee ne zaman açılıyor o zaman sorusuna da belli değil demiş.Düşünün şirketsin milyarlık yatırım yapıyorsun, ama fabrikayı devreye alacağın tarihi sen de bilmiyorsun.Körler sağırlar birbirini ağırlar.

3. Nihayet 3 gün sonra bana da dönüş yaptı Çağla Hanım;

Çağla Koçel <[email protected]>
    10:24 (29 dakika önce)
    Alıcı: ben

Sayın Ergül Yılmaz, öncelikle şirketimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Potasyum sülfat yatırımız halen devam etmektedir. Bu ay içerisinde pilot üretim çalışmalarına başlanması hedeflenmektedir. Bize 0212 2922266 dahili:1120 -1333 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler & iyi çalışmalar.

3 Yıldır temettü alıyorum şirket sağlam ancak şu an bu fiyatları hak etmediğini düşünüyorum. Elimdekilerin yarısı ile al sat yaparım.Şu an bu baskının açılıştan sonra azalacağı beklentisi ile bekliyorum.15 dk lık sistemimde al sat yapıyordum şu an beklemeye geçtim.

4. bugunkü satışlardan da şirketin alanen yalan söylediği belli. o tesis bu ayda açılmayacak.son dakikayı sanırım 13 lerde filan göndereceki toplasın reha ve güruhu. Bakın aynı tür yalana bir kez de fonet te rastlamıştım, adam kap attı italyan ortağa satış görüşmesi diye 11 tl lerde bir daha ne ortak gördük ne italyan. 9 ay sonra ak yatırım uzun vade de tutulmaz raporu yazdı, ilk ortaklık üzerine al tavsiyesini de akyatırım vermişti. Şirket açıklama dahi yapmadı bir daha. Ee spk bunların fişini çekmedikçe daha cok yolarlar milleti. Kes cezayı alkime burnundan getir sattığı hisse karlarını , gör bak yapabiliyor mu bir daha.

5. Bu şirket PS üetim tesisi kuruyorsa gerçekden bence süper bir yatırım.Nedenine gelince Zirai üretimde ana besin maddesi ve okadar pahalı ki iki ay önce 25 kg ambalajda (damlama sulama sisteminde kullanılıyor) 250 tl idi.Ayrıca ismi PS olarak değil K2O olarak yazılır.

Bu ay pilot hedefi vuramayacak mıyız.
    Oldu ateşleyemedik düşelim.
    Yine düşelim..
    Yukarı gitse Amerikalı var..
    Vay ki vay

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

7.  Alıntı Originally Posted by dedektif Yazıyı Oku
    Nihayet 3 gün sonra bana da dönüş yaptı Çağla Hanım;

Çağla Koçel <[email protected]>
    10:24 (29 dakika önce)
    Alıcı: ben

Sayın Ergül Yılmaz, öncelikle şirketimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Potasyum sülfat yatırımız halen devam etmektedir. Bu ay içerisinde pilot üretim çalışmalarına başlanması hedeflenmektedir. Bize 0212 2922266 dahili:1120 -1333 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler & iyi çalışmalar.

3 Yıldır temettü alıyorum şirket sağlam ancak şu an bu fiyatları hak etmediğini düşünüyorum. Elimdekilerin yarısı ile al sat yaparım.Şu an bu baskının açılıştan sonra azalacağı beklentisi ile bekliyorum.15 dk lık sistemimde al sat yapıyordum şu an beklemeye geçtim.
    Yabancı biriktirmeye başlamış

8. Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 22.10.2019 tarihinde aldığı karar ile başlanan Potasyum Sülfat Yatırımının komple montajı tamamlanmıştır. Pandemi koşullarına rağmen gerek yurtdışından yapılan makine ve techizat tedariklerinde, gerekse yurtiçinde yapılan işlerde çok sayıda ekibin çalıştığı son derece komplike bir tesisin montajının bu kadar kısa sürede, ayrıca hiçbir iş kazası olmadan tamamlanması en büyük sevincimizdir. Ünitelerin peyderpey test ve devreye alma çalışmaları 17 Eylül 2021 Cuma, bugün itibariyle başlamıştır.
    Hayırlı olsun. Haber vermeselerde olurdu artık aslında...
    Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

Sayfa 219/405 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •