Sayfa 399/405 İlkİlk ... 299349389397398399400401 ... SonSon
Arama sonucu : 3238 madde; 3,185 - 3,192 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Adem abinin sesi güzel mis,
    sesini duyan hisse %3,5 yapti
    hem sesi güzel hemde ruhanidir adem abi)
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

2.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    hem sesi güzel hemde ruhanidir adem abi)
    hayırdır ağa benim av bölgeme girmişsin ))))
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

3.  Alıntı Originally Posted by by ben Yazıyı Oku
    hayırdır ağa benim av bölgeme girmişsin ))))
    ya biz iki eski kurduz ..senin av bölgen benim, benim av bölgem yine benim ..pardon ikimizin..bu avlak ikimizede yeter eski ama eskimeyen dostum benim..) geçenlerde aramıssın çok alkolluydum dönemedim kusura kalma emi...

seni EGGUB topiğine bekliyorum soğuk cin var...
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

4.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    ya biz iki eski kurduz ..senin av bölgen benim, benim av bölgem yine benim ..pardon ikimizin..bu avlak ikimizede yeter eski ama eskimeyen dostum benim..) geçenlerde aramıssın çok alkolluydum dönemedim kusura kalma emi...

Seni eggub topiğine bekliyorum soğuk cin var...
    ne demek ağa bursa bölgesindeki bir şirketle ilgili aramıştım ama gerek kalmadı seneye bursadan geçerken iskender ısmarlarsın helalleşiriz ))))
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

5.  Alıntı Originally Posted by by ben Yazıyı Oku
    ne demek ağa bursa bölgesindeki bir şirketle ilgili aramıştım ama gerek kalmadı seneye bursadan geçerken iskender ısmarlarsın helalleşiriz ))))
    iskender halt etmiş seni bir yere götüreceğim farkı fark edeceksin..seneye kalmasın yakında gel..

6.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    iskender halt etmiş seni bir yere götüreceğim farkı fark edeceksin..seneye kalmasın yakında gel..
    bak şimdi şeytan dürttü))))

7.  Alıntı Originally Posted by by ben Yazıyı Oku
    bak şimdi şeytan dürttü))))
    ) gel sen gel

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    Hadi tahtaci,
    sür yukarı senin takip ettiğini bizde ediyoruz onayinida aldin ,
    birak bu temel temettü islerini )
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Sayfa 399/405 İlkİlk ... 299349389397398399400401 ... SonSon