Sayfa 355/405 İlkİlk ... 255305345353354355356357365 ... SonSon
Arama sonucu : 3238 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Uykusuz12 Yazıyı Oku
    Selamlar,
    Herkes nerde,satıp gittilermi ?
    Valla ben önceki yükselişte öncesi alıp eryesinde güzel bir kar aldıydım. Sonra düştü tekrar aldım bugün de baktım tavana gidiyor en yüksekten verdim geçtim. Bereket versin diyelim. Belki gene gelirim.

Kişisel görüşüm olup yatırım tavsiyesi değildir.

2. Gözlerim yaşardı. Seneler sonra tavan. Patronların çokda dürüst olduğunu söylemek pekde tutarlı olmaz. Dün girmedik hisseye. Neler olup bittiğinide biliyoruz.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

3. Patronların işi yok borsada senedin fiyatını mı yükseltecek! Geri alım mı yapacak ? Beklenti ne ? Geri alım yapıp temettü yerine hava mı dağıtacak seneye şirket?

SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

4. Birileri tahtacıyı dövüyormu yoksa tahtacımız bizi seviyormu?
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

5. Şansa bakki bugünde endeksin pek gidesi yok. Şurasıda var gidecek olsa endeksi tınlamaz bu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    Şişe, Alarko, Arçelik, Sabanci Holding vs vs geri alim yönetim kurulu üyelerini kovalim
    siz bu sirketi buraya kadar karambolle yönettiniz geri alim ne )

Temettü ülkemizde bir anlam ifade etmiyor , google bir cok kisinin temettü karsilastirmasi var
    geri alim yapsin sirket yada parayi götürüp daha rasyonel kullansin karı arttirsin,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

7.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Şişe, Alarko, Arçelik, Sabanci Holding vs vs geri alim yönetim kurulu üyelerini kovalim
    siz bu sirketi buraya kadar karambolle yönettiniz geri alim ne )

Temettü ülkemizde bir anlam ifade etmiyor , google bir cok kisinin temettü karsilastirmasi var
    geri alim yapsin sirket yada parayi götürüp daha rasyonel kullansin karı arttirsin,
    Şişe efsaneydi sayın Dvk_Psh. Bizi mutlu etti. Allahda onları mutlu etsin

8.  Alıntı Originally Posted by fatihsrky Yazıyı Oku
    Şansa bakki bugünde endeksin pek gidesi yok. Şurasıda var gidecek olsa endeksi tınlamaz bu.
    Tam da fiyat olarak Alka'nın yarısı olacaktı ki Alka depara kalktı, hep kafa kafaya giderlerdi, en fazla 2-3 lira fark olurdu.
    Endeks aşağı, hisse yukarı yaparak makası kapatması iyi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 355/405 İlkİlk ... 255305345353354355356357365 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •