Sayfa 106/405 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 841 - 848 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1. Potasyum sülfat tesisi devreye girecek temmuz başında üretime başlayacaklar.Hektaşın durumuna bakın nerelerden geldi.Bu hisse benim için hergün bakıp al sat yapılacak bi hisse değil.Alıp unutana kazandıracak bir hisse.Ytd.

2. Allah bunları nasıl biliyorsa öyle yapsın
    insanlara ibret olsun bunların yaşayacakları
    ahirete bırakmasın bu dünyada yapsın inşallah
    Allah'ım sana havale ediyorum.
    amin

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Evet, ben de oyle bir mesaj hatırlıyorum, demekki yanlış bilgilendirme olmuş, mail ile bidirmişlerse yanlışlığın sebebini sorsun sn. Yak.
    Dışardaydım şimdi geldim, mail attığımda hemen Çağla hanım 5 dk. dönüş yapmıştı. Gündemde haberli bir satış olmadığını söylemişti. Geçen sene sonunda 5.800.000 satış haberi duyurulmuştu, o mu devam ediyor bilmiyorum. Kural gereği habersiz satış yapamazlar. Zatem halka açıklık oranı % 57 ye dayandı zaten. Alkim gibi hissede bu kadar fazla halka açıklık oranı olmamalı. Batak durumdaki hisselerde büyük halka açıklık oranı olabilir. Patronlar tabi ki imtiyazlı hisselerine güveniyorlar. İmtiyaz durumu ortadan kalkarsa o zaman etekleri tutuşur. Dün akşamda mail attım, sitemkar bir dil kullandım, cevap gelmedi. Saygılar.

Dün akşam attığım mail içeriği aşağıdadır.

Sayın Çağla hanım;
    Patron ve Kora Holding A.Ş. satışları bitmemiş miydi. Bugünkü satış nereden çıktı. Alkim gibi şirketin halka açıklık oranı % 57 ye dayandı.Bu kadar yüksek halka açıklık oranı tükenmiş şirketlerde olur.Bu durum Alkim gibi bir şirkete yakışmıyor. Patronlarınız imtiyazlı hisselerine güveniyorlar galiba. SPK' ya ve Cimer'e yatırımcılar olarak başvuru yaparak imtiyazlı hisse olayını ky lehine yeniden düzenlenmesini sağlarsak o zaman patronlarınız ne yapacak. Burası Türkiye biz yatırımcıların sabrını taşırmayınız lütfen. Alım yapacağınıza devamlı satış yapıyorsunuz, bilmediğimiz bir şey varsa açıklayınız. Saygılar.

4. Allah'ın laneti
    küçük yatırımcının parasına göz dikenlerin üzerine olsun
    Aminnn

5.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Dışardaydım şimdi geldim, mail attığımda hemen Çağla hanım 5 dk. dönüş yapmıştı. Gündemde haberli bir satış olmadığını söylemişti. Geçen sene sonunda 5.800.000 satış haberi duyurulmuştu, o mu devam ediyor bilmiyorum. Kural gereği habersiz satış yapamazlar. Zatem halka açıklık oranı % 57 ye dayandı zaten. Alkim gibi hissede bu kadar fazla halka açıklık oranı olmamalı. Batak durumdaki hisselerde büyük halka açıklık oranı olabilir. Patronlar tabi ki imtiyazlı hisselerine güveniyorlar. İmtiyaz durumu ortadan kalkarsa o zaman etekleri tutuşur. Dün akşamda mail attım, sitemkar bir dil kullandım, cevap gelmedi. Saygılar.

Sayın Çağla hanım;
    Patron ve Kora Holding A.Ş. satışları bitmemiş miydi. Bugünkü satış nereden çıktı. Alkim gibi şirketin halka açıklık oranı % 57 ye dayandı.Bu kadar yüksek halka açıklık oranı tükenmiş şirketlerde olur.Bu durum Alkim gibi bir şirkete yakışmıyor. Patronlarınız imtiyazlı hisselerine güveniyorlar galiba. SPK' ya ve Cimer'e yatırımcılar olarak başvuru yaparak imtiyazlı hisse olayını ky lehine yeniden düzenlenmesini sağlarsak o zaman patronlarınız ne yapacak. Burası Türkiye biz yatırımcıların sabrını taşırmayınız lütfen. Alım yapacağınıza devamlı satış yapıyorsunuz, bilmediğimiz bir şey varsa açıklayınız. Saygılar.
    Az bile yazmışsınız sayın yak. Mail adresini benimlede paylaşırmısınız? bende bir iki kelam edeceğim. Nede olsa 1 yıldır yatırımcısıyım. Ali babanın çiftliği oldu. Hem bu tahtacıyı hemde bu hisse satışı ile alakalı çok sitemim var, altını çizip belirteceğim.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

6.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku

Sayın Çağla hanım;
    Valla şirket para kaybettirsin bize ama güven kaybetirmesin, şahsen benim en büyük kriterim budur.
    Yukarı sürmelerin ardından satışın yapılması hiç hoş değil.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Valla şirket para kaybettirsin bize ama güven kaybetirmesin, şahsen benim en büyük kriterim budur.
    Yukarı sürmelerin ardından satışın yapılması hiç hoş değil.
    Benim de midemi bulandıran durum bu. iki gün önce %6'ya yakın yukarı sürdür, sonra sat. Sen patron olarak bunu yaparsan biz de gelmiş geçmiş tüm Kora ailesinin kulaklarını çınlatırız.

Alıntı Originally Posted by fatihsrky Yazıyı Oku
    Az bile yazmışsınız sayın yak. Mail adresini benimlede paylaşırmısınız? bende bir iki kelam edeceğim. Nede olsa 1 yıldır yatırımcısıyım. Ali babanın çiftliği oldu. Hem bu tahtacıyı hemde bu hisse satışı ile alakalı çok sitemim var, altını çizip belirteceğim.
    Alkim Kimya A.Ş. Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi
    Çağla Koçel [email protected]

Sayfa 106/405 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •