Sayfa 99/405 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon
Arama sonucu : 3238 madde; 785 - 792 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1. Sent from my iPhone using Tapatalk

Bugün dengeli hareketler yapıyor. Az gitsin biz kazanalım.

3.  Alıntı Originally Posted by onur71 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar iyi akşamlar. Uzun bir süre düşündüm. Arsa mı alayım alkim mi? Yahu arsa alsam evi yapacak para yok. En güzeli alkim alayım dedim. Bakarsın arsayı aldırır üzerine de evi kondurur. Sasası olanın tasası olmaz derlerdi. Aldım Alkimi Attım Derdimi. Bu da benden olsun 😄😄 Bu arada spek efendi okuyorsan çok bişey almadım. 3 5 lotcuk 😉
    .

Arkadaş benim yaşım 70 uzunuyum inş sala binmeden dedikleriniz olur ölmeden bu dünyada da ALKİM in mürvetini görrürüz

4. Buradaki en uzun yatırımcılardan birisi benimdir. Boy 1.90 Şaka bir yana arkadaşlar. Resim atamıyorum. 18.80 üzerine atabilirsek 20 leri konuşuyor olacağız. Aldım Alkimi Attım Derdimi. Daha ne olsun. 😄😄

5. 2020 199 milyon kâr. Kar grafiğine bakınca her çeyrek artan kâr. 2020 son çeyrek 63 mlyn kâr. 2021 ilk çeyrek 70 milyon kâr gelse faaliyete girecek üretimler ile yıl sonu minimum 300 milyon kâr beklentisi oluşur. Bistte masa başı şirketlerin işlem gördüğü PD lere fk Lara bakınca alkim sudan biraz pahalı. Varsa daha sağlamı onu alalım. Sadece sesli düşündüm.

6. Spek mızrak kinina sığmıyor artık. Alkini başına al 😄😄

7. Çocuk yola çıktı gibi hayırlısıyla.
    Bu arada Alka 20'ye dayandı, bizim de 19 lara dayanmamız lazım.

Derken Alka tavanoski olmuş...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. Alka gidiyor diye hareketlendi. Tavana kitleyecek olsa çokdan yapardı. Burdan dönmesinde onada razıyım.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

Sayfa 99/405 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •